SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google цял ден ме подмята

ted

New member
Днес google bg цял ден ме подмята - сутринта видях 6 позиции напред което ме зарадва много - около месец си висях на постоянна позиция - само след час добави още 4 позиции нагоре и това се задържа почти цял ден - и преди малко - обратно 4 позиции надолу говорим за местене между 14 и 4 позиция където конкуренцията си е голяма ...
Някой има ли коментар по този танц ...
 
Re: Google цял ден ме подмята

айде , дай боже да метне по-напреде новия ми проект, който е само на 11 дни и се движи бързо нагоре. но ме мързи да го проверявам сега, а и съм пил вече, не мога да сърфирам средство тип "уеб браузър" :)

даже бих пийнал още малко хехе :)
 
Re: Google цял ден ме подмята

сега погледнах. метнало ме е 2 страници назад, имайки впредвид, че сайта е само на 11 дена, не ме притеснява.
както знаем - старите домейни се класират по-нагоре.

също така -

Home page crawl:
Googlebot last successfully accessed your home page on Feb 9, 2008.

има време.

ще очаквам истински резултати до 10 дена
 
Re: Google цял ден ме подмята

значи на гооглебот е решил че тези 1200 трябва да се баннат или си получил "наказание" за сайта.

какво си правил по сайта преди да стане това?
 
Re: Google цял ден ме подмята

G продължава да ме подмята - снощи късно си обра всички бонуси от вчера и отново ме прати на 14 позиция - днес до обяд си беше без изменение - сега гледам - 5 позиция ... може би и там да празнуват ... ? Колко ли може да изпие един сървър преди да загуби равновесие :)
 
Re: Google цял ден ме подмята

Вече 7-8 дни наблюдавам страно движение на позицията ми за определена дума.
- Сутрин около 8 часа стартирам от 9 позиция
- до обяд качвам по позиция през 30-40 минути и към 12-13 часа вече съм на 5 или 4 позиция
- това се задържа до към 22-23 часа ...
- тогава падам от веднъж отново до 9 позиция и така до сутринта ...
Този сценарии се повтаря точно през последните дни ... Имате ли някакъв коментар, че аз и идея си нямам какво се получава ...
 
Re: Google цял ден ме подмята

Вече 7-8 дни наблюдавам страно движение на позицията ми за определена дума.
- Сутрин около 8 часа стартирам от 9 позиция
- до обяд качвам по позиция през 30-40 минути и към 12-13 часа вече съм на 5 или 4 позиция
- това се задържа до към 22-23 часа ...
- тогава падам от веднъж отново до 9 позиция и така до сутринта ...
Този сценарии се повтаря точно през последните дни ... Имате ли някакъв коментар, че аз и идея си нямам какво се получава ...
и аз съм така , голям танц му удря ...
 
Re: Google цял ден ме подмята

заклевам се - нищо тихо и кротко си пиех кафето и реших да видя кво що и ...онемях.Преди ми се е случвало но с по 50 до 100

не се притеснявай, на мен редовно ми падат по 400-500-1000 стр от индекса, на следващият ден пък имам 2000 страници отгоре .... въобще лудница ... спрях да му обръщам вече внимание ...

Колкото до танца ... Може да са решили, че вече не искат да има такова нещо като СЕО и да са направили СЕРП-а на шъфъл ;D
 
Re: Google цял ден ме подмята

не се притеснявай, на мен редовно ми падат по 400-500-1000 стр от индекса, на следващият ден пък имам 2000 страници отгоре .... въобще лудница ... спрях да му обръщам вече внимание ...

Колкото до танца ... Може да са решили, че вече не искат да има такова нещо като СЕО и да са направили СЕРП-а на шъфъл ;D
хехехем направо рандом и това е ;)
 

Горе