SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Analytics updated

georgimateev

New member
www.google.com/analytics смениха вчера дизайна си. Не видях кой знае колко нови функции, впечатление ми направи единствено статистиката за времето on site. Неприятна изненада е новата графика на посещенията.

Google Analytics с нов Flash облик (от блога)
 
Re: Google Analytics updated

При мен все още е със старият дизайн, но до няколко дни предполагам ще се оправи.

Иначе гледах някой скрийншотове от хора, при които вече е променен и ми се стори доста по-различен, с доста нови функции...

Единственото, което искам от Аналитикс е да ми дава Риъл тайм статистика, която да се опреснява през няколко минутки и да ми дава последните няколкостотин посетители - реферер, ай пи и т.н., абе като всеки нормален каунтър, че сега ми се налага да ползвам по 2-3 каунтъра за сайт, понеже още не съм намерил перфектното решение.

Няма да имат равни ако го направят и това :)
 

Горе