SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Dance Tool за България

Re: Google Dance Tool за България

днес ме пуска на тези - 208.69.34.230,208.69.34.231

и при тях един сайт дето си играя с него го дава с 30 места по-напред от другите dc-та.
В топ10 за имоти
 
Re: Google Dance Tool за България

Сигурно ще звучи глупаво, но някой ще може ли да ми каже с 2-3 изречения за какво става въпрос..... :)
 
Re: Google Dance Tool за България

Google има различни IP адреси
и от различните ip адереси резултатите при търсене се различават малко или много

Интсрумента на пича, които го е направил ти позволява да си разглеждаш резултатите на Гугъл от различните адреси, и както ги наричат дата центрове.
За това сега различни хора му подават различни Гугълски IP адреси, с които да обогати инструмента си.

:)

________________
уеб дизайн услуги Добави сайт в онлайн категория Личен и професионален блог на Антон Радев от Уеб Дизайн България Груп
 
Re: Google Dance Tool за България

Да, това го усетих. Благодаря за пояснението.
Но имам предвид какво подсказва ако примерно при единия резултат сайта е на 3та позиция, при друг е на четвърта позиция, а като си отворя google.bg показва 3та позиция.
Значи ли, че ще се падне с 1 позиция в последствие ли?
Това исках да попитам. :)
 
Re: Google Dance Tool за България

В общия случай, ако следиш къде по принцип се намираш, и забележиш промени в няклко DC-та (DC = Data Center), има вероятност да са новости, които да се пренесет и по другите.

В момента точно, интересното е, какво се случва на четвъртото DC. Защото там се тества новият интерфейс на Гугъл, с кодово име Кофеин (Ceffeine).
 
Re: Google Dance Tool за България

Инстументът вече се намира на нов адрес: http://dance.martin.bg/

Все още съм отворен за предложения за подобрения от тези, които го ползват.
В очакване сме на "кофеин". :)
 

Горе