SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google drive

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Пуснаха ли Ви Google drive https://drive.google.com/start

За тези, за които Google drive още не е готов http://googleblog.blogspot.com/2012/04/introducing-google-drive-yes-really.html


Google Диск. Пазете всичко. Споделяйте всяко нещо.
Разполагайте с достъп навсякъде.
Google Диск е навсякъде, където сте и вие – в мрежата, в дома ви, в офиса и в движение. Независимо къде сте, нещата ви са просто... там. Готови за действие, готови за споделяне. Започнете с 5 ГБ безплатно.

Google Диск е налице за:
PC и Mac
iPhone and iPad (coming soon)
Устройства с Android
 
Последно редактирано:
Re: Google drive

ArRI1I7CEAER2_L.jpg

Ако извежда, че google drive още не е готов за вас, влезте с каквото и да е устройство с Android и сте ок - можете да свалите приложението и акаунта вече работи

Предполагам, че ще стане дори ако влезете с някакъв Android като browser id
 
Последно редактирано:
За: Google drive

За: Google drive

Всичко хубаво, ама не си ли сваляме гащ..те пред чичо Г
За момента разполага с какви ли не данни за нас през всякаквите му там тулове а сега и да си държим всички документи при тях - хубаво е сигурна работата и няма да има сривове ама кой може да ти гарантира че някой друг нет ти чете 'записките' в текстовите ти файлчета :)

Нищо лично.
 
Re: Google drive

Защо ли не ни обзе параноя когато се доверихме на Dropbox, box.com и т.н., но Google като пусне нещо веднага се съмняваме (не визирам твоя коментар, а дивотиите на които се начетох във фейса) ?

Никой не ни задължава да използваме google drive, а ако ще го правим за по-сериозна информация, електронните подписи и криптирането са измислени отдавна. Разбира се, телефоните на любовниците и номерата на сметките с милиардите ни в Швейцария е по- добре да се опитаме да ги запомним наизуст :)
 
За: Google drive

За: Google drive

A аз безсрамно запълних 100GB в Google drive и ще плащам за още да го е :)
 
За: Google drive

За: Google drive

DROPBOX скоро яко ще дропнат цените май :)
 
За: Google drive

За: Google drive

Бихте ли споделили за какво по-точно ползвате тези неща?
За качване на вируси в гоогле, за какво друго... ей сега им метнах 2-3 троянеца дето ще запишат роот паролите на баш админите им и ще ми ги пратят. Утре правя търг за гоогле.ком :D

Няма да е зле някой да пробва всъщност, да видим ще изпищи ли, имат ли антивирус чек или не при ъплоад
 
За: Google drive

За: Google drive

“Когато качвате съдържание и се възползвате от услугите на Google, вие се съгласявате и ни предоставяте правото да използваме, съхраняваме, възпроизвеждаме, модифицираме, както и да създаваме производни продукти на споделените от вас файлове, по цял свят. Отговорността за това съдържанието ви да бъде публикувано и разпространено също е наша, доколкото това засяга преводи, адаптации и други модификации на съдържанието, за да бъде адаптирано то според условията на услугите, които ви предоставяме.“


Да ползва всичко, което си харесат - аз нищо не крия :)
 
За: Google drive

За: Google drive

“Когато качвате съдържание и се възползвате от услугите на Google, вие се съгласявате и ни предоставяте правото да използваме, съхраняваме, възпроизвеждаме, модифицираме, както и да създаваме производни продукти на споделените от вас файлове, по цял свят. Отговорността за това съдържанието ви да бъде публикувано и разпространено също е наша, доколкото това засяга преводи, адаптации и други модификации на съдържанието, за да бъде адаптирано то според условията на услугите, които ви предоставяме.“

Да ползва всичко, което си харесат - аз нищо не крия :)

А ако съм качил документ, в който има описани лични данни (съгласно Закона за защита на личните данни), по какъв начин се гарантира спазването на националното и европейското законодателство?
 
За: Google drive

За: Google drive

А ако съм качил документ, в който има описани лични данни (съгласно Закона за защита на личните данни), по какъв начин се гарантира спазването на националното и европейското законодателство?

Добър въпрос, но според мен просто си връзват гащите, ако случайно нещо "изтече".

А, някъде бях мярнал и сега не го намирам - ако си купиш n GB получаваш същите и в gmail. Някой може ли да потвърди? @oggin, до колкото разбрах, ти ползваш премиум плановете им - има ли я тази екстра?
 

Горе