SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Friend Connect: Google's Answer To MyBlogLog?

Re: Google Friend Connect: Google's Answer To MyBlogLog?

Всъщност още не е за никакви сайтове. Регнах се, сега чакам одобрение. Спомням си, че преди се чакаше одобрение и за аналитикс и май за всичките гугъл сървиси, когато са нови.
 
Re: Google Friend Connect: Google's Answer To MyBlogLog?

Всъщност още не е за никакви сайтове. Регнах се, сега чакам одобрение. Спомням си, че преди се чакаше одобрение и за аналитикс и май за всичките гугъл сървиси, когато са нови.
в смисъл чр българския потребител не е озрял за такова нещо, като социалните мрежи например - използват се в общи линии само от уебмастъри ;)
 
Re: Google Friend Connect: Google's Answer To MyBlogLog?

Всъщност това дава възможност за социализация и не е социална мрежа в смисъла, в който влагаш. С две думи можеш да си създадеш общност от хора, които посещават определен сайт, тези хора могат да коментират, да качат снимки и да канят приятели да станат членове на общността.

Можеш да си поканиш приятелите от facebook, gtalk и други да станат ченове на общността. ...

Има статистика ...

Според мен това е много яко, виждам много полезно приложение, като ме одобрят ще постна тука да видите какво съм го правила това ново животно :)
 
Re: Google Friend Connect: Google's Answer To MyBlogLog?

И аз ще го сложа това :) Мерси Руми за информацията. Да видим кога ще ни допуснат...
 
Re: Google Friend Connect: Google's Answer To MyBlogLog?

Чудна идейка... Дано само накрая целият нет не стане собственост на Г... Че никак не ми се иска някой слънчев ден да се окаже, че М$ всъщност не са били толкова зли ;)
 
Re: Google Friend Connect: Google's Answer To MyBlogLog?

А така, нека има конкуренция... я вижте напоследък MyBlogLog как започна бързо бързо да се развива ;)
 

Горе