SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Sitelinks смяна

traki

Оптимист ReMember
някой пробвал ли е да селектира линковете в Sitelinks на гугъл (допълнителните линкове към сайт, които излизат в резултатите от търсенето под страницата)
Примерно както са 8 и ако от GWT кажа, че не искам четирите да ми се показват, доколко време може да се очаква да ги подмени и дали изобщо ще ги подмени или ще си останат само четирите които съм oдобрил
 
Последно редактирано:
Re: Google Sitelinks смяна

Не ги подменя. Просто скрива тези, които си му казал.
 
Re: Google Sitelinks смяна

е да де... ама колко бързо става.. че и аз почнах да се питам
 
Re: Google Sitelinks смяна

Ако е за ден два няма какво да му мисля, ще ги блокирам веднага, само да не е за няколко месеца. Пише че и без това се сменят "from time to time" но в цифри не се знае какво означава този период :)

Ще махна единия да пробвам и ще сменя малко структурата да видя до колко време ще ги смени
 
Re: Google Sitelinks смяна

Днес както мислех блокирах едната връзка и се оказа че ще бъде блокирана за 3 месеца, а през това време ако размисля мога да я активирам отново
"Blocked sitelinks

You have blocked 1 sitelinks. These will remain blocked until May 29, 2009. This date will be automatically extended each time you visit this page. If you change your mind, click "Unblock" next to the sitelink you want included in Google search results."

Което ме кара да мисля, че през тези три месеца няма да я замени с друга, но все пак смених структурата и ще изчакам да видя дали е така или ще вкара някоя от тези които съм "бутнал" напред
 
Re: Google Sitelinks смяна

Което ме кара да мисля, че през тези три месеца няма да я замени с друга, но все пак смених структурата и ще изчакам да видя дали е така или ще вкара някоя от тези които съм "бутнал" напред

А откъде се получава такъв извод?
От горното изречение мога да направя извод, че тази връзка няма да я има в списъка.
 
Re: Google Sitelinks смяна

А откъде се получава такъв извод?
От горното изречение мога да направя извод, че тази връзка няма да я има в списъка.

Няма да се показва в гугъл, но ще достъпна за активиране във всеки момент, не зная дали ще вкара нова за времето в което ще е така. Но може пък и да вкарва в сителинкс повече от 8 връзки, не зная, и затова експериментирам все пак
 
Re: Google Sitelinks смяна

На десетия ден от блокирането на линк в GWT се появи нова страница в sitelinks списъка (допълни списъка до 8 ) отделно тази която съм спрял ръчно си стои под тях, чекната с "блокирана". Но в гъгъл пак се показва тази която беше преди, старата, тази която спрях на 28-ми февруари


edited:

преди да напиша поста беше стария линк, след като го написах вече беше сменен с новия, много бързо действат :D
 
Последно редактирано:

Горе