SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google Street View в България

Re: Google Street View в България

Тъкмо щях да пиша за това.Обръщам ви внимание че може би те ще наемат хора от бг да вършат тази работа.И предполагам няма да плащат зле.Който иска може да се пробва да изкара някой лев.

"За своите коли с камери щели да наемат и да обучат български шофьори."

"За тесните улички, за архитектурните резервати и паметници на културата се ползват велосипеди. "
 
Re: Google Street View в България

Коментарът по Нова, че така хората от цял свят щели да се докоснат до КРАСОТИТЕ на България, ми беше доста забавен.

Street View ще документира главно градовете и селата на България, а аз не се сещам за много красиви, чисти и подредени български населени места.
 
Re: Google Street View в България

Ще документират дупките по улиците ...
Вероятно властта ще поиска да се замаскират дупките ;-), което ще се окаже непосилно и google ще се откажат.
От българския street(holes) view:завийте наляво и продължете направо две дупки...
 
Re: Google Street View в България

Казанлък :p

Иска ми се, но не. К-к не се различава от всички останали български градове - хаос в строителството, дупки, мръсотия, външни изолации и иззидани тераси във всички възможни цветове и разновидности. Според журналята Street View щял да докара много нови туристи в България, но аз си мисля, че може да стане обратното.
 
Re: Google Street View в България

Преди около 25 мин. ги видях във Варна, бяла Хонда CRV софийска регистрация, приспособление на покрива на колата - неясно дали е камера, камера вътре от дясната страна - за която нямам съмнение, че беше камера, двама души вътре, стоящият от дясно разлистваше листите защипани на клипборд, караха бавно. :)
Да снимат !
 

Горе