SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Hostgator проблеми дата центъра

usmivkata

New member
Много сайтове хоствани на Hostgator, не се отварят и Hostgator не са наясно кога ще решат проблема с дата центъра. Ако някой е успял да се свърже с оператор и има повече информация да сподели.

Hostgator.jpg
 
За: Hostgator проблеми дата центъра

За: Hostgator проблеми дата центъра

Много сайтове хоствани на Hostgator, не се отварят и Hostgator не са наясно кога ще решат проблема с дата центъра. Ако някой е успял да се свърже с оператор и има повече информация да сподели.

Виж файлът 1115
Не е само Hostgator, а цялата им компания Endurance International Group. Освен алигатора долу са и Bluehost, iPage и всички останали хостинг провайдъри под шапката им. Може да видите тук: Endurance International Group - Wikipedia, the free encyclopedia Хостгатора някога беше невероятно добра хостинг компания, предлагаща много добра услуга на ниска цена. За съжаление нищо не е вечно. Аз за малко да се насадя на iPage (която реално също се оказа тяхна) и се оглеждам за алтернатива.
 
За: Hostgator проблеми дата центъра

За: Hostgator проблеми дата центъра

Проблемът си остава и над 50 мои сайта са даун цял ден.
Съпорта дава линкове към форума и това е, нищо повече.
 
За: Hostgator проблеми дата центъра

За: Hostgator проблеми дата центъра

към момента май няма проблем с HG. Имам на 4 сървъра хостинги и всички са добре
Зависи на коя машина си. На единия акаунт сайтовете цял ден бяха долу (до преди минути - сега ги вдигнаха), на другия акаунт ту има ту няма. Дано да е края. Като четох гневните коментари на потребителите със сигурност ще загубят много клиенти (и мен най-вероятно в това число). Само за един ден (днес) нарушиха гарантираните от тях 99,95% uptime за цяла година (4 часа и 38 минути, по мои изчисления). Интересно с какво ще се оправдаят и как ще се опитат да замажат положението.
 
За: Hostgator проблеми дата центъра

За: Hostgator проблеми дата центъра

Ето информация от ШЕФА http://enduranceresponse.com/

а до колкото разбрах е започнало от "maintenance" :) да бе да

Bluehost, HostGator and HostMonster Go Down - mashable

моите всичките са тук:
OrgName: ThePlanet.com Internet Services, Inc.
OrgId: TPCM
Address: 315 Capitol
Address: Suite 205
City: Houston
StateProv: TX
PostalCode: 77002
Country: US
RegDate: 1999-08-31
Updated: 2010-10-13
Ref: http://whois.arin.net/rest/org/TPCM
 
Последно редактирано:
За: Hostgator проблеми дата центъра

За: Hostgator проблеми дата центъра

След поредната изцепка днес и втори ден с огромен downtime, от Алигатора най-накрая си признаха каква е причината, въпреки че вчера твърдяха че са имали проблеми със суичовете :D

There are on-going DDos attacks on our datacenter, causing intermittent outages at this time: http://gtr.bz/nBnjI
 
Re: Hostgator проблеми дата центъра

Аз съм на BlueHost и при мен е същата работа - вчера цял ден down, а точно в петък си бях отделил работа по един сайт там.

Днес също го хващам да изчезва от време на време.

Много често взе да се случва последната година. Не знам какво им се радват някои хора на чуждите хостинги, но аз на читав такъв не съм попадал. Като знам колко пари давам, мисля да си местя всичко от там в БГ, не ме интересува на вън с каква скорост ще се отваря и Гугъл какво ще си мисли...
 
Re: Hostgator проблеми дата центъра

Не знам какво им се радват някои хора на чуждите хостинги, но аз на читав такъв не съм попадал. Като знам колко пари давам, мисля да си местя всичко от там в БГ, не ме интересува на вън с каква скорост ще се отваря и Гугъл какво ще си мисли...
Аз също имах наскоро премеждия с този хостгейтър и съм разочарован от тях. Преместих се на български хостинг. Тези пари, които искат нямат покритие, според мен.
 

Горе