SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

fozzy

New member
Ето как стоят нещата:

1.Вие качвате нещо в hotfile.
2.Разпространявате си линка.
3.Потребителите теглят файла.
4.Вие трупате пари в сметката си.

Звучи много лесно и хубавото е, че хората са коректни и плащат навреме. За плащанията можете да ползвате Epassporte, Paypal и Webmoney. Минималната сума за изплащане е $15, а плащанията се извършват автоматично всеки понеделник.

Ето как стои схемата за плащане:

5-50Mb $5 for every 1000 downloads
50-100Mb $7 for every 1000 downloads
100-400Mb $10 for every 1000 downloads

Също така имат и реферал програма, от която получавате 20%.

Ето и линк за регистрация

Линка е реферал, моля, регистрирайте се през него, вие нищо не губите.
 
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

Наистина плащат!

Ето снимка в профила ми когато платиха -

plashtathotfile.jpg


Ето го и моя реферал ако искате да дадете 1 рамо :)
 
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

Редовно си плащат пичовете :) Даже последният път ме изненадаха неволно щото бях забравил да ги следя ;)
 
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

А някои може ли да ми каже друг такъв сайт???
EDIT: В тази тема, явно всеки си получава червена точно по принцип :D :D
 
Последно редактирано:
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

Какво се случва, когато качиш 'незаконно' съдържание? Пак ли ти плащат?
 
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

А някои може ли да ми каже друг такъв сайт???
EDIT: В тази тема, явно всеки си получава червена точно по принцип :D :D
Ето един подобен:
http://sharingmatrix.com/affiliate
Мен малко ме смущава факта, че този подобния изглежда доста подобно!!! Преди време се бяха нароили едни копия на сайтове за плащания, като кликаш на реклами - ама толкова бяха идентични, че и условията за ползване например бяха преписани 1:1. Така да се каже - отначало зарибяване, а след това изчезват и не плащат.

Но в случая не знам - може да не стоят така нещата.
 
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

Правил съм тестово качване - непосредствено след качването изписваше, че файлът е премахнат поради оплакване - няма начин - празен текстов файл без никаква информация - какво остава за друго!
 
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

Добре да речем че кача доста музика трябва 1 по 1 всички песни или примерно архиви. И за всяко сваляне ли ти дават пари или когато се свали нещо 1000 пъти чак тогава

Къде мога да видя статистика кой файл колко пъти е свален? И кога ме пита за начина на плащане ?
 
Последно редактирано:
Re: Hotfile - пари за тегленето на вашите файлове

Добре да речем че кача доста музика трябва 1 по 1 всички песни или примерно архиви. И за всяко сваляне ли ти дават пари или когато се свали нещо 1000 пъти чак тогава

Къде мога да видя статистика кой файл колко пъти е свален? И кога ме пита за начина на плащане ?

Поддържа се Remote upload, което незнам точно какво е, и могат да се качват по няколко файла едновременно. При всяко сваляне ти се трупат пари. Плаща се всеки понеделник, ако имаш минимум 15$. Статистика си има в акаунта ти. За начина на плащане те пита мисля при регистрация още.
 

Горе