SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

HTPC

Re: HTPC

аз съм решил да си направя такова машина, само че търся съвети от къде да започна да го изграждам.
 
Re: HTPC

от кутията се започва, да прецениш колко дебела искаш да бъде (ако е легнала) и ако искаш да е тънка дали има подходяща мощна графична карта. Аз ти препоръчвам кутията да поддържа ATX а не само microATX и да си сложиш яка карта, як процесор, бърз диск, Картата да има HDMI. Другото е оптични изходи за звук. После му слагаш Window Vista Ultimate вземаш си едно дистанционно и клавиатура на Microsoft (100 долара и нещо излизат двете) и си в бизнеса.Кофти, че това не е такъв форум и може някой да ти се разсърди.
 
Re: HTPC

Мерси много за съветите! Вече имам някаква отправна точка да започна да изграждам моят HTPC. :D
 

Горе