SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Kолко пари правите на месец от Интернет?

Kолко пари правите на месец от Интернет?

  • под 100 лв.

    Votes: 11 20.4%
  • 100-300

    Votes: 15 27.8%
  • 300-600

    Votes: 5 9.3%
  • 600-1000

    Votes: 3 5.6%
  • 1000-2000

    Votes: 3 5.6%
  • 2000+

    Votes: 17 31.5%

  • Общо гласове
    54

hdm

New member
Стана ми интересно колко пари правите на месец от интернет бизнес?
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Но скоро очаквам изведнъж да се изстрелям :). Просто не ми е основен приоритет, но е много добро хоби, на което гледам сериозно и бих искал един ден да ми е основно занимание.
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Защо няма суми с минус отпред?
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Ми то тия дето изкарват под 300 лева могат да се хванат в строителството. Ше вадят повече, определено. К'во се мъчите с Интернеда и аз не знам :confused:
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Ми то тия дето изкарват под 300 лева могат да се хванат в строителството. Ше вадят повече, определено. К'во се мъчите с Интернеда и аз не знам :confused:

Ми за 2-3 часа "работа" на седмица толкова дават :) Ще му мисля, ако ме изгонят от истинската ми работа и трябва да се раня от интернеда. ;)
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

В "истинската" ти работа явно ти плащат по 3-4 хиляди на месец.
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Не ми плащат 3-4 хиляди. Правиш твърде груби сметки. Ако за 8 часа на месец изкарвам 100-300 лева от и-нет, то това не значи, че ако работя 160 часа на месец ще изкарвам 20 пъти повече.

Щом работя в друга сфера, то значи има за какво. Темата е колко изкраваме и аз казвам. Нито ми е основна дейност, нито ще стане някога. На първият ти въпрос - само адсенс и платени регистрации в дадуру.
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

С колко уникални на ден ги правиш тези пари през adsense?
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Само преки или и косвени приходи? :)
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Дефинирай косвени?
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Дефинирай косвени?

Примерно ако продавам имоти, запитванията през сайта трябва ли да ги смятам за приходи?
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

Ако можеш да изхарчиш парите на края на месеца все са доходи. А иначе на фирмата, освен ако не е твоя :)
Ама все пак говори за печалба, не за оборот :)
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

сега като продадеш фирмата и 200К + ще искаш да пише :)
 
Re: Kолко пари правите на месец от Интернет?

хахаха...представяш ли си :)
аз не и искам много...идеята е някои да я развива, а не да я затрие...готов съм на жертва затова ;)

Е, кажи някаква цифра де! Само ни държиш под напрежение. :eek:
 

Горе