SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Kefche.com vs. Webdesignerwall - открийте разликите

Re: Kefche.com vs. Webdesignerwall - открийте разликите

Проблема е кой от кого е краднал :)
Така като гледам спрямо архивите - тук и тук, промяна в дизайна е имало само в страйницата kefche.com.
Не знам кой е крадливия в случея, но от резултатите ми се струва, че "нашите" момчета пак са се осрали.
 
Re: Kefche.com vs. Webdesignerwall - открийте разликите

Проблема е кой от кого е краднал :)
Така като гледам спрямо архивите - тук и тук, промяна в дизайна е имало само в страйницата kefche.com.
Не знам кой е крадливия в случея, но от резултатите ми се струва, че "нашите" момчета пак са се осрали.

Изобщо не подлежи на съмнение кой е гепил. Webdesignerwall е доста реномиран сайт и има не една статия, за чудесната тема, която използват повече от 3 години. Още повече, че на "кефче" се вижда колко нескопосано са припокрили логото и леко са разширили илюстрацията.
 
Re: Kefche.com vs. Webdesignerwall - открийте разликите

Честно казано не вярвам да са го откраднали.

Възможно е фона да е сток изображение или илюстрация - т.е. може и другаде да го видите :)
 
Re: Kefche.com vs. Webdesignerwall - открийте разликите

И аз това щях да казвам.Сигорно е сток background-а и за това се е получило така.
 
Re: Kefche.com vs. Webdesignerwall - открийте разликите

Честно казано не вярвам да са го откраднали.

Възможно е фона да е сток изображение или илюстрация - т.е. може и другаде да го видите :)

И аз имам някакви такива съмнения
 

Горе