SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

kulturizam.eu

За: Re: kulturizam.eu

За: Re: kulturizam.eu

в първия момент прочитайки заглавието си помислих че сайта е за културен туризъм
Значи си доста културен човек :)
По темата:
Малко ме заболяха очите при скролване от чернобелите фигурки на културисти като заден фон.
И според мен трябва да е малко по тъмен сайта малко ъндерграунд стил :)

Поздрави
 
За: Re: kulturizam.eu

За: Re: kulturizam.eu

Значи си доста културен човек :)
По темата:
Малко ме заболяха очите при скролване от чернобелите фигурки на културисти като заден фон.
И според мен трябва да е малко по тъмен сайта малко ъндерграунд стил :)

Поздрави

По-стария вариант на сайта беше по тъмен и мисля, че трудно се четеше и затова предпочетох нещо светло сега. Е все пак сайта не го правя да си го гледам само аз и може би наистина малко дразнят човечетата на заден фон. Ако ги направя малко по бледи май ще е по-добре.
Ако някой случайно иска да разменим линкове или банери да пише :)
 
За: kulturizam.eu

За: kulturizam.eu

Наръчник на начинаещия културист – сайт за културизъм и фитнес
Сайта е Worpress тема, малко се опитах да я променя. Чудя се какво да го правя :)
Блогът е добър и подреден, личи си, че направен с желание и подход. Какво да го правя ми звучи като "как да изкарам пари от него", но може и да бъркам в този случай. Или се бъркам.

В кой фитнес ходиш? Кажи им, че имаш еди колко си посещения на ден и им предложи поне за реклама там, картата им да е фри. Или нещо такова. Тук говорим за директна реклама, която често време може да се види и под формата на бартер, което в твоя случай не мисля, че ще е минус. Естествено, при по-големи рекламодатели, положението ще е друго. Познавам човек, който с подобен блог, но на друга тематика естествено, използва го, за да си задоволява някои битови нужди само като предоставя директна реклама на блога си на съответната фирма. Както казах, това е само опция. Другата алтернатива е да го заформиш като магазин или събирателно за всички големи фитнес зали.

Да правиш рецензии за всяко място, на което си бил. Като например (тук ходя често West-GYM Фитнес център Люлин) днес отиваш в някой фитнес и си тренираш, вечерта сядаш и пиеше впечатления, много бързо ще се превърнеш в пътеводител, който хората ще следят и ще се допитват до теб. Знам, че го има, но е повече под формата на "дай ми материали, а аз ще го кача", друго си е през погледа на трениращ. :)

Други начини за монетеризация са вече познатите ни. Пробвай и виж как седят нещата и там - от Адесенс до някоя аф. програма. ;)

Успехи.
 
За: kulturizam.eu

За: kulturizam.eu

Блогът е добър и подреден, личи си, че направен с желание и подход. Какво да го правя ми звучи като "как да изкарам пари от него", но може и да бъркам в този случай. Или се бъркам.

В кой фитнес ходиш? Кажи им, че имаш еди колко си посещения на ден и им предложи поне за реклама там, картата им да е фри. Или нещо такова. Тук говорим за директна реклама, която често време може да се види и под формата на бартер, което в твоя случай не мисля, че ще е минус. Естествено, при по-големи рекламодатели, положението ще е друго. Познавам човек, който с подобен блог, но на друга тематика естествено, използва го, за да си задоволява някои битови нужди само като предоставя директна реклама на блога си на съответната фирма. Както казах, това е само опция. Другата алтернатива е да го заформиш като магазин или събирателно за всички големи фитнес зали.

Да правиш рецензии за всяко място, на което си бил. Като например (тук ходя често West-GYM Фитнес център Люлин) днес отиваш в някой фитнес и си тренираш, вечерта сядаш и пиеше впечатления, много бързо ще се превърнеш в пътеводител, който хората ще следят и ще се допитват до теб. Знам, че го има, но е повече под формата на "дай ми материали, а аз ще го кача", друго си е през погледа на трениращ. :)

Други начини за монетеризация са вече познатите ни. Пробвай и виж как седят нещата и там - от Адесенс до някоя аф. програма. ;)

Успехи.

Багодаря за идеите, това с посещението на фитнес залите е наистина добро.
По-рано в сайта (в стария вариант) имаше adsense реклами и не изкарвах почти нищо - някъде за година и половина докарвах минимума от 100 $ , на което всъщност пак се радвах :D .
 

Горе