SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Like Box Faces - проблем?

kodbg

New member
Хау,
От ден, два има проблем с Like Box-a.
Ако е оставен на досегашните размери кочината не показва иконките с лица.
Тествах, като увелича 100-150 пиксела височината започва да показва лицата.
Като общата височина на бокса е без тези 100-150 пиксела, но те се визуализират отдолу като празно поле и избутват последващото съдържание надолу.

Това не е само при мен, например и тук има същия проблем.
Да сте подочули нещо и някакъв сълюшън?
Да изгубя още 100-ина пиксела за това... не ме урежда.
 
За: Like Box Faces - проблем?

За: Like Box Faces - проблем?

Може да е само в твоя телевизор. Опитай с друг браузър. Аз тук виждам бокса прекрасно с 4 различни браузъра.
 
Re: Like Box Faces - проблем?

Много странно...
От 2 компютъра - проблем с chrome и firefox и тук, и във форума ми, и в бг мама.
ОК с IE.
Нямам обяснение :(
Други с chrome и firefox - както трябва ли виждате бокса???

Прикачам скрийншот оттук с хром:
likeboxp.gif

А ето го с Internet Explorer:
likeboxie.jpg


Може да е само в твоя телевизор. Опитай с друг браузър. Аз тук виждам бокса прекрасно с 4 различни браузъра.

http://forum.setcombg.com - Тук, най-отдолу също ли го виждаш както трябва с лица?
 
Последно редактирано:
За: Like Box Faces - проблем?

За: Like Box Faces - проблем?

И при мен е така. Пак са променяли нещо.
 
За: Like Box Faces - проблем?

За: Like Box Faces - проблем?

Погледнах го с три браузъра - Опера, Хром И лисицата - и виждам все това:

1ilbvl.jpg
 
За: Like Box Faces - проблем?

За: Like Box Faces - проблем?

При мен разбрах, откъде идва проблема.
Бях оставил празно полето "Height" и в кода липсва data-height.
Досега си работеше и така, но сега за да се показват снимките иска задължително да се въведе стойност.
 
Re: Like Box Faces - проблем?

Не мисля, че това е пробелма.
Винаги съм бил със зададен data-height, проблемът както го описах в първия пост е, че в момента за да излиза както трябва, трябва да добавя още 100-ина пиксела в data-height, които излизат като празно бяло поле под бокса и избутват съдържанието надолу.

Не схващам защо при diabolic.bg всичко е ОК... :(
 
Re: Like Box Faces - проблем?

За протокола да отбележа, че от вчера проблемът се оправи. Чудно какво са пипали, защото категорично проблемът не беше в някакви настройки на браузъра според мен
 

Горе