SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Maksoft - заслужава ли си или не ?

Luci

New member
Здравейте!
Шефа се е зарибил да ползува услугите на Максофт - предлагат някакъв файлов мениджър и web редактор (онлайн базиран). Като гледам, функционалността му е поне наполовина на DreamWeaver, вече 2 часа се мъча да нашправя нещо смислено, но той е упорит, че там трябва да изградя сайт! Кзали му били, че тъй като имали ПР4, то и сайтовете, направени при тях, автоматично получават висок ПР и те се грижели за SEO. Та, ако някой е имал вземане - даване с Максофт, моля да ми каже - струва ли си? Защото усещам, че ще се скараме с шефа..
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

нямам наблюдения върху работата им, ама не бих се доверил на хора, които заблуждават клиентите си по този начин
Кзали му били, че тъй като имали ПР4, то и сайтовете, направени при тях, автоматично получават висок ПР и те се грижели за SEO.
Всичко на всичко да ви вземат паричките :)
По-добре потърсете хора, които ще са искрени и ще ви кажат всичко, както си му е реда, а не да ви замажат очите.
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Да, да...пълни глупости.

Иначе - не знам нищо за тях. :)

Иначе до шефа, явно няма да излезеш на глава с него.
Кажи му, че това нещо не е вярно и ви лъжат, а ако толко настоява му го направи, но го предупреди да не очаква големи резултати и готово. :)
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

най-добрата тактика според мен е да си поиска гаранции като са толкова убедителни относно това с ПР да кажат примерно гарантираме че като си направите сайта при нас ще имате минимум ПР Х пък да ги видим..
с такива които се опитват да ти метнат примката на врата най добрата работа е да им слжиш чатала на техния ;D
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Тази темичка е стара, но тези специалисти от Максофт, поне да не ми бяха окрали блога! Аз не бих дала и 5лв на хора които крадат съдържание за да си опишат собствените услуги. И то баш от СЕО блогове, където ще ги надушат за половин час. Айде, вземете си ги тея бизнесмени най-накрая де!
 
Последно редактирано:
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Принципно е лесно за SEO ! Проверяваш по коя от думите в title на индекса са на топ позиции и решаваш дали да им вярваш или не :)

А за файлови мениджъри и web редактори ... има толкова безплатни, че не знам дали си заслужава да се дават пари ... ама ако имате - давайте де ... подкрепяйте българското :)
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

На едно изложение от Максофт бяха много изумени, че имам сайт в топ 5 за неконкурентното словосъчетание "ремонт на покриви" и нямат какво да ми предложат за да се изкачи още нагоре...
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Аз лично съм бил на представяне на Максофт, за което говориха за SEO и интернет маркетинг... Миналата година, Септември месец мисля.

Хора, които говорят как за 60 лева на месец, ще имам сайт за имоти в топ5 на G. по търсене на ключова дума "имоти", мисля, че няма какво повече да коментираме...
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Принципно е лесно за SEO ! Проверяваш по коя от думите в title на индекса са на топ позиции и решаваш дали да им вярваш или не :)

А за файлови мениджъри и web редактори ... има толкова безплатни, че не знам дали си заслужава да се дават пари ... ама ако имате - давайте де ... подкрепяйте българското :)

А дали е българско, или модифицирано open-source решение? Дайте някакво демо да разгледаме, някакви скрийншотс и т.н.
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

@dtodorova - искай линк към тебе ;)

@margaritm - ако ти гарантират резултат не виждам причина да не им станеш клиент :) Аз бях се приготвил да им ставам клиент като чух цирфата 99 лева за разни топ думи, но се оказа, че нещата не са точно такива, каквито очаквах. Лелелее колко запетайки ...
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Аз бях се приготвил да им ставам клиент като чух цирфата 99 лева за разни топ думи, но се оказа, че нещата не са точно такива, каквито очаквах.

Е явно има уловки :D А за гаранции, колко съм слушал не е истина :)
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Само на някой да не му хрумне да черпи от руския опит и да започне да иска плащане чак на резултат ... че ще измрем като собачки :)
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Само на някой да не му хрумне да черпи от руския опит и да започне да иска плащане чак на резултат ... че ще измрем като собачки :)

Точно с такава ситуация имам опит - "оплата по факту" му викат руснаците. И чакаш, чакаш да се случи "факта" ... и в един момент осъзнаваш, че по-скоро ще дочакаш Второ Пришествие, отколкото желания резултат.
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

dtodorova, и да копират пак не схващат. Те даже не четат.

biks, можеше да се хванат за аутсорс - 99 лева си е оферта.
Но след като не дават гаранции ...

пс. наистина много запетайки
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

biks, нима още не си се възползвал от тяхното предложение ? Ще ти сложат линк на всичките техни 500 СТРАНИЦИ и ще излезнеш :)) Дори аз се зачудих да не им аутсорсна едни хамали :)
 
Re: Maksoft - заслужава ли си или не ?

Здравейте!
Шефа се е зарибил да ползува услугите на Максофт - предлагат някакъв файлов мениджър и web редактор (онлайн базиран). Като гледам, функционалността му е поне наполовина на DreamWeaver, вече 2 часа се мъча да нашправя нещо смислено, но той е упорит, че там трябва да изградя сайт! Кзали му били, че тъй като имали ПР4, то и сайтовете, направени при тях, автоматично получават висок ПР и те се грижели за SEO. Та, ако някой е имал вземане - даване с Максофт, моля да ми каже - струва ли си? Защото усещам, че ще се скараме с шефа..

Не, не си струва! Случка преди години със сайт при Максофт - трябва да се смени само една число(една цена на услуга) - 40-50лв поискаха от един приятел, и го посъветвах да се мести направо. После нещо се дърпаха покрай прехвърлянето на домейна на друго място, та не стана и това лесно...
 

Горе