SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Malware notifications

ivor

New member
За колко време след като пуснеш рикуест за преразглеждане оправят нещата тия от гугъл, защото ми се струва много тромава процедурата им нещо.
Още от сутринта съм пуснал рикуест, а днес веднъж ми пуснаха съобщение, че има проблем със сайта.. а сега .. вече след 10 часа по-късно ми пишат пак тъпотии.
Пък то проблема съм го отстранил още веднага щом видях за какво става въпрос.
Тука някой, който му се е случвало може ли да сподели?
 
За: Malware notifications

За: Malware notifications

Човека пита "колко бързо" и очаква конкретен отговор - за теб "доста бързо" може да е 48 часа, а за друг 15 мин.... давайте конкретни отговори, а не абстрактни дървени философии. Още един такъв изпразнен от съдържание отговор и ще затворя темата.

ivor - обикновено реагират до 24 часа, но в последно време броя на хакнатите сайтове разсте геометрично и най - вероятно им идва в повече. Също така се е случвало да откажат амнистия на сайт, защото все още някъде е останал някой JS код. Провери добре.
 
Re: Malware notifications

Благодаря за отговорите.
В интерес на истината още снощи го оправиха. Значи горе долу 12 часа отне. :)
 
За: Malware notifications

За: Malware notifications

Човека пита "колко бързо" и очаква конкретен отговор - за теб "доста бързо" може да е 48 часа, а за друг 15 мин.... давайте конкретни отговори, а не абстрактни дървени философии. Още един такъв изпразнен от съдържание отговор и ще затворя темата.

ivor - обикновено реагират до 24 часа, но в последно време броя на хакнатите сайтове разсте геометрично и най - вероятно им идва в повече. Също така се е случвало да откажат амнистия на сайт, защото все още някъде е останал някой JS код. Провери добре.

Забележката е правилна :) Не отговорих конкретно, защото както написах по-горе това беше преди 1-2 седмици и не искам да давам некоректни данни. В случая "доста бързо" означава нещо от порядъка на 2-3 часа.
 

Горе