SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.me open sale

Re: .me open sale

Не са точно свободни. Не знам при кой ги гледаш, но можеш да провериш whois.
 
Последно редактирано:
Re: .me open sale

Godaddy нещо се излагат, платих 10 домейна а още ги няма в акаунта. Обаче, ако пробвам да ги регистрирам пак, ги дава свободни.
 
Re: .me open sale

какви са изискванията, нещо специално трябва ли?
 
Re: .me open sale

какви са изискванията, нещо специално трябва ли?
мне, няма
Godaddy нещо се излагат, платих 10 домейна а още ги няма в акаунта. Обаче, ако пробвам да ги регистрирам пак, ги дава свободни.

и мойте ги няма :(

А в godaddy ги дава за свободни google.me, yahoo.me ... ама пък в whois са регнати
 
Re: .me open sale

татенцата, е*ати и регистранта! Бааааааавна та чак кат костенурка.
Иначе реgистрирането беше отворено в 18:00 българско време. Заради godaddy изпуснах nameri.me ;)
После и моникер се издъни, пуснах през булк но след като си платих даде грешка и в следващият час не беше възможно изобщо даже проверката.
След час борба все пак успях да взема поне vij.me
 
Re: .me open sale

Кажете някои whois туул, че при мене нито един не става.
 
Re: .me open sale

Какво става като платиш за съществуващ домейн, какво става с парите ти?
 
Re: .me open sale

The following domain name has failed to be registered:

SEO.ME

Error: SEO.ME: cannot register - already registered

We will evaluate this error and retry the registration if appropriate.

If we are unable to successfully register the domain name, your account will be credited accordingly. Please allow one business day for the refund to be processed.
 
Re: .me open sale

The following domain name has failed to be registered:

SEO.ME

Error: SEO.ME: cannot register - already registered

We will evaluate this error and retry the registration if appropriate.

If we are unable to successfully register the domain name, your account will be credited accordingly. Please allow one business day for the refund to be processed.
и аз ще получа същото писмо значи :D за същия домейн ;D
 
Re: .me open sale

Ти пък, как изобщо си помисли че ще успееш да го вземеш ;)
The following domain name has failed to be registered:

SEO.ME

Error: SEO.ME: cannot register - already registered

We will evaluate this error and retry the registration if appropriate.

If we are unable to successfully register the domain name, your account will be credited accordingly. Please allow one business day for the refund to be processed.
 
Re: .me open sale

Не съм си мислел, просто се пробвах. Бях първи на чекоут бутона (както и за други култови домейни) обаче се сговни сайта им...
 
Re: .me open sale

Ами ако случайно регистрираш запазена марка, как може да си изпатиш, че ще ти го вземат ясно, но ще те санкционират ли нещо?
 

Горе