SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

В акаунта му тук /по точно в сайта/ влиза негов близък роднина от компютъра му с включени бисквити.. Когато видях темата веднага му се обадих да споделя темата с него и т.н. Иначе се оказа че освен тази тема дриймхост са го махнали за натоварване, някакъв вирус на блога му ... Доста проблеми има да оправя..
Благодаря от негово име за разбирането..
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

В акаунта му тук /по точно в сайта/ влиза негов близък роднина от компютъра му с включени бисквити.. Когато видях темата веднага му се обадих да споделя темата с него и т.н. Иначе се оказа че освен тази тема дриймхост са го махнали за натоварване, някакъв вирус на блога му ... Доста проблеми има да оправя..
Благодаря от негово име за разбирането..
кажи му да приеме извиненията ми ... за мен проблема беше в това, че влизаш във форума и не ми отговаря на съобщенията ...
Ще помоля шефа да махне темата
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

В акаунта му тук /по точно в сайта/ влиза негов близък роднина от компютъра му с включени бисквити.. Когато видях темата веднага му се обадих да споделя темата с него и т.н. Иначе се оказа че освен тази тема дриймхост са го махнали за натоварване, някакъв вирус на блога му ... Доста проблеми има да оправя..
Благодаря от негово име за разбирането..

Този близък роднина Наим Мехмед ли се казва?
 
Re: MsGeR НЕКОРЕКТЕН !!!

Този близък роднина Наим Мехмед ли се казва?

Не разбирам връзката но няма значение, не не се казва Наим Мехмед. Или пък освен ако няма някаква конспирация и вече и братята имат различни фамилии...
 

Горе