SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

MVM Ads са лъжци!!!

ilkoto24

New member
Здравейте! Искам да Ви се оплача от рекламната мрежа MVM Ads, и по-специално от издателската част... Излъгаха ме, и то доста брутално! Имам над 175 лв. честно изкарани пари от сайта ми + още 105 лв., за които съм пратил заявка за превод и в краен случай се оказва, че акаунта ми е блокиран и няма да си получа парите! Причината за блокирането на акаунта ми е, че според собственика на MVM Ads, сайта ми е генерирал фалшиви кликове и фалшиви импресии, въпреки че им обясних перфектно от къде идват посещенията на сайта ми. Просто имам големи Facebook страници и с огромна аудитория. Благодарение на този факт, сайта ми е правил и по над 6000 уникални посещения дневно. Все пак, над 90% от трафика ми идва от социалните мрежи, и по-специално от Facebook. И така според MVM Ads, няма как от 500 импресии, да съм направил около 300 клика, въпреки че навсякъде в сайта ми имаше реклами, и то на такива места, на които хората да виждат реклами и да кликат на тях. Писах си с тях, казах им всичко, казах им да проверят IP-тата на хората, които са кликали на рекламите в сайта ми, за да разберат че всичко е реално и не съм генерирал никакви фалшиви кликове, и те ми казаха че ще ми изплатят парите до няколко дни, след това минаха 2 седмици, започнах да се чудя, писах им e-mail - не ми отговориха, писах им друг, после друг, друг и така около 5-6 писма, а те продължаха и още продължават да ги игнорират и да не ми отговарят какво става с парите ми!?!?!?

До сега съм ползвал и други рекламни мрежи, като например ETARGET, но при тях никога е нямало такъв проблем!!! Призовавам всички, които ползват MVM Ads да ги изключат и да не се занимават с тях, защото ЛЪЖАТ И НЕ ПЛАЩАТ! Дори и да Ви платят - ще бъде след около 2 месеца...
 
Приятелю, не защитавам МВМ. И на мен ми предстои да искам пари и ще видим какво и дали ще получа, но това е друга тема. По-скоро искам да коментирам тяхната позиция по твоя казус. Моите сайтове също въртят техни реклами. Обикновено правя между 60 и 70000 импресии за 24 часа. Днес по технически причини имам около 4-5 часа даун тайм на сървъра ми и въпреки това в момента МВМ ми отчитат 39120 импресии, срещу които имам около 10 клика, ако не и по-малко. Обяснението е просто - МВМ върти само една реклама в момента, която може да видиш на всеки сайт в бг мрежата. Ако ще целият ФБ да минава ежедневно през твоя сайт, аз също няма да ти повярвам, че от 500 посетители са се намерили 300, които никога не са чували за Раздавалник и са решили да видят какво е това чудо.
Та това е! Елементарно, Уотсън!
 
  • Like
Реакции: gan
Приятелю, не защитавам МВМ. И на мен ми предстои да искам пари и ще видим какво и дали ще получа, но това е друга тема. По-скоро искам да коментирам тяхната позиция по твоя казус. Моите сайтове също въртят техни реклами. Обикновено правя между 60 и 70000 импресии за 24 часа. Днес по технически причини имам около 4-5 часа даун тайм на сървъра ми и въпреки това в момента МВМ ми отчитат 39120 импресии, срещу които имам около 10 клика, ако не и по-малко. Обяснението е просто - МВМ върти само една реклама в момента, която може да видиш на всеки сайт в бг мрежата. Ако ще целият ФБ да минава ежедневно през твоя сайт, аз също няма да ти повярвам, че от 500 посетители са се намерили 300, които никога не са чували за Раздавалник и са решили да видят какво е това чудо.
Та това е! Елементарно, Уотсън!
Приятел, кликовете ми са напълно реални... За това им казах да проверят IP-тата на хората, които са кликали на рекламите. Просто те твърдят, че съм правил импресии и кликове чрез някакъв софтуер или прокси.
 
Съжалявам, но и аз не мисля, че кликовете са реални - от 500 посетителя - 300 клика.... и да видя няма да повярвам (както и да повярвам - няма да го видя);)
Щом имаш толкова активни посетители защо не пуснеш adsense, където рекламите са разнообразни да видиш какво ще направят Google - въобще няма да ти обясняват. А това, че са различни IP-та на кликовете не е довод, защото наистина има софтуери за това. Не съм ползвал мрежата на МВМ - там показват ли ти от кои IP-та са и ако не, а ти твърдиш, че са различни е още по-съмнително!
 
Съжалявам, но и аз не мисля, че кликовете са реални - от 500 посетителя - 300 клика.... и да видя няма да повярвам (както и да повярвам - няма да го видя);)
Щом имаш толкова активни посетители защо не пуснеш adsense, където рекламите са разнообразни да видиш какво ще направят Google - въобще няма да ти обясняват. А това, че са различни IP-та на кликовете не е довод, защото наистина има софтуери за това. Не съм ползвал мрежата на МВМ - там показват ли ти от кои IP-та са и ако не, а ти твърдиш, че са различни е още по-съмнително!
Ако знаеш колко НЕ СИ ПРАВ... Просто не знам как да докажа ИСТИНАТА... Те ме обвиняват, че кликовете ми се НЕРЕАЛНИ, а аз не мога да докажа обратното - ЧЕ КЛИКОВЕТЕ СА РЕАЛНИ... Нормално е да не ми вярваш, все пак не всеки може да се похвали с подобен брой кликове...
 
Опиши подробно цялата система, по която си правил кликовете и си сменял ІР-тата, занеси го при нотариус, направи му заверка и го изпрати на МВМ. Няма начин да не ти повярват, както и ние. :clap:Защо мислиш, че хората са правени в з..ник?
 
Благодаря на форума да подкрепата... Поне в Предприемач има хора, които ми вярват, а тук само такива, близки до MVM Ads...
 
Приятел, като гледам и там те вземат вече за базик. Точно в другия форум се подвизава и собственика на рекламната мрежа в мометна. До тук си само с голи приказки, които не са подкрепени с никакви доказателства. Всеки, който поне малк разбира от PPC ще се тръшне на земята от смях, като му кажеш, че от 500 показвания на банера имаш 300 клика. Единствено надежда някой да ти повярва дава факта, че на сайта на рекламна мрежа няма никаква информация за юридическото лице, което стои зад нея. Ако действително имаш такъв трафик докато хленчеш по форумите "върнете ми близалката" можеше да направиш четирицифрено число от AdSence. Освен ако "социалния трафик" изобщо не е наясно, че клика на банер.
 
  • Like
Реакции: gan
@ilkoto24 покажи ги тези FB групи или страници, от които си правиш трафик към сайта (от фанатични фенове на рекламите на Раздавалник) и веднага ще ти кажа дали съм готов да те подкрепя в този спор.
 
Последно редактирано:

Горе