SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

NameCheap 3.99 трансфер

Re: NameCheap 3.99 трансфер

Има лимит обаче от десет домейна на акаунт. Също така има промоция на .co домейни на половин цена за първата година - 11.88$
 
Последно редактирано:
Re: NameCheap 3.99 трансфер

it will run for the full 48 hours, starting on Sunday morning at 12AM EST (5AM GMT) and ending on Tuesday February 8th at 12AM EST (5AM GMT!)

Това трябваше да го дочета, щото се хвърлих да отключвам домейни, да трия прайвасита... и накрая: "Coupon code not yet started." :p
 
Re: NameCheap 3.99 трансфер

Namecheap ... любимия ми регистратор, имам няколко домейна за трансфер към тях, яд ме е че не видях темата навреме ... :)

ако някой му попаднат нови дискаунт кодове за Namecheap ще съм благодарен, ако пише и тук ще следя темата
 
Re: NameCheap 3.99 трансфер

Namecheap ... любимия ми регистратор, имам няколко домейна за трансфер към тях, яд ме е че не видях темата навреме ... :)

ако някой му попаднат нови дискаунт кодове за Namecheap ще съм благодарен, ако пише и тук ще следя темата

Сега като вдигна темата, някои хора ще си помислят че отново има таква промоция :).
Иначе кодове можеш да намериш като потърсиш в гугъл за namecheap coupon code.
 
Re: NameCheap 3.99 трансфер

Сега като вдигна темата, някои хора ще си помислят че отново има таква промоция :).
Иначе кодове можеш да намериш като потърсиш в гугъл за namecheap coupon code.

благодаря за съвета :)
досега не бях търсил целенасочено кодове за намаления за namecheap (промо купони като цяло) ... май съм изостанал много :)

и аз регнах днес успешно .com домейн за $9 с кода NCSMILES
 
Re: NameCheap 3.99 трансфер

Вчера тествах кодът NCSmiles и работи.
Има и снимка по-долу.
Виж файлът 513
Вчера регнах няколко домейна и трансферирах :) Навсякъде ми сложи отстъпка, но беше различна :) малко под долар и малко над долар.
 
Re: NameCheap 3.99 трансфер

супер, благодаря, надявам се купона да важи и за други регистратори (ще тествам и ще пиша), сега ще го използвам за няколко останали домейна насам натам.

ЕДИТ: да, работи разбира се. ;)

ВАЖНО: днес 31.03 изтича и промоцията за безплатен Free PositiveSSL за всяка регистрация или трансфер

за $19.96 пренесох 4 домейна с Free PositiveSSL
 
Последно редактирано:

Горе