SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

nofollow

Re: nofollow

смятам че беше абсолютно чист поне седмица

но и да не е

нов домейн , неоптимизиран , без follow връзки

сега с малко ... защо ще се позиционира добре ?

аз съм навит да направим паралелен контролен експеримент и да видим резулата

и тогава пак да обсъдим всичко това
 
Re: nofollow

все пак е факт че мойта страничка въобще не я индексира повече от 2 седмици само с nofollow

А и също така ми е интересно че блога ми се ранква по-добре от форума, при положение че и на двете места думата присъства само по 1 път, явно аз съм по-напред, защото думата заема по-голям % от съдържанието, но пък при мен има duplicate контент - 2 страници индексирани с еднакъв контент, но все пак са по-напред
 
Последно редактирано:
Re: nofollow

много добре знаеш, че с пускане на един пинг може да индексира блог,
за неконкурентна дума като тази, може да се излезе и само с онпейдж

още, някои от услугите които се пингват (като icerocket.com) дават реални линкове, скрапват се, синдикейтват се и т.н.
 
Re: nofollow

знам марти, но тъй като само аз се занимавах с това знам къде и какво съм правил. що се отнася до дзверо, неговите действия (поне за мен) не подлежат на съмнение, така че ако някой е сгафил , гафа лежи само и единствено на моята съвест :)

btw не виждам проблем експеримента да бъде потворен от други хора на друг домейн и съм готов да споделя с тях всичко което съм правил в случая със sivoseo.com

в края на краищата експеримента беше за нещо много конкрето - позиционира ли (а не дали индексира) Google сайт към който има връзки главно / или само с nofollow
 
Re: nofollow

линковете във форума да не са с nofollow :eek:
гледам че не са де, ама страницата към която съм дал линк още не е индексирана, за тази към която линкнах от блога си я индексира още на втория ден ;D
 

Горе