SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

NS Servers + Google PR

rnd

New member
Имам домейни, който са addon-и при даден хостинг и имат определен Google PR. Интересува ме, ако сменя хостинга си, ще трябва и да сменя NS сървърите - и следователно това ще се отрази на PR на домейните. Ако си направя мои NS сървъри чрез Child Name и А Record и при смяната на хостинга само сменям IP адресите, а NS сървърите винаги ще си бъдат ns1.mydomain.com и ns2.mydomain.com - това ще се отрази ли на PR?
 
Re: NS Servers + Google PR

Имам домейни, който са addon-и при даден хостинг и имат определен Google PR. Интересува ме, ако сменя хостинга си, ще трябва и да сменя NS сървърите - и следователно това ще се отрази на PR на домейните. Ако си направя мои NS сървъри чрез Child Name и А Record и при смяната на хостинга само сменям IP адресите, а NS сървърите винаги ще си бъдат ns1.mydomain.com и ns2.mydomain.com - това ще се отрази ли на PR?
PR е за страница, не за домейн(въпреки че началната страница на домейна също си има) или за DNS сървъри. Честата смяна на DNS записите и WHOIS ще се отрази негативно на представянето на сайта ти(ако е на нивото това да има значение), но не и на PR на конкретни страници. Т.е. като принцип гугъл работи с логическото ниво(url) а не с физическото (IP). Само гледай да не разместиш адресите на страниците, като местиш.
 
Re: NS Servers + Google PR

тенкю майна :)
 
Re: NS Servers + Google PR

Честата смяна на DNS записите и WHOIS ще се отрази негативно на представянето на сайта ти(ако е на нивото това да има значение)

Сигурен ли си в това ?
 
Re: NS Servers + Google PR

Сигурен ли си в това ?
пише го из бумагите на гугле-то. Ситуацията е много условна, разбира се, трудно е да се каже доколко има реално в действие такъв филтър и с каква тежест. От друга страна е лесен за реализация, така че вероятно има. За по сигурен от това освен да отвлечеш някой от екипа им та да ти признае на ушенце ;)
 

Горе