SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.org и PPC/афилиейт програми

Илиев

Well-known member
Стартирам един нов проект, но понеже .com и .net домейните са заети, се чудя дали да не го регистрирам с .org, вместо също свободните .eu, .info, .biz и т.н.

Та ми е интересно дали ще имам някакъв проблем при слагането на реклами на този сайт и дали това ще се отрази на класирането ми в Гигъл и останалите търсачки.
 
Re: .org и PPC/афилиейт програми

Да, ама знаеш колко трудно се намират свестни комове :)

Най-близкият и свободен френдли домейн е .орг, но не знам дали Гигъл има добро отношение към изкарването на пари от .орг :)
 
Re: .org и PPC/афилиейт програми

Да, ама знаеш колко трудно се намират свестни комове :)

Най-близкият и свободен френдли домейн е .орг, но не знам дали Гигъл има добро отношение към изкарването на пари от .орг :)

Не няма :) Спокойно
 
Re: .org и PPC/афилиейт програми

.org е добър избор, според мен по-добър от .net
двата ТЛД на които гугъл отдава бонификация при класиране за точно съвпадение (при търсене за blue widgets например) са bluewidgets.com & bluewidgets.org
това пак по мое мнение...

а колкото до монетизиране на такъв домайн - няма никакви пречки
 

Горе