SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Panda 3.9 ме удари...

mockata2

Member
Здравейте колеги, моля за малко съвети защото Пандата ме прати -100/150.Последните интервнции които правих по сайта са:
- Поставих линкове от вътрешни страници към началната и също така към кътегория с ключова дума на категорията от типа на: <a href="http://domain.com" <B><font color="#CC0099">Начало</font></B></a> >>> <a href="http://domain.com/Кл.Дума.html" <B><font color="#CC0099">Кл.Дума</font></B></a>
- Също така поставих връзки към други вътрешни страници от типа "Не пропускайте още...."

Сайта е статичен и е играден изцяло от HTML.
Поздрави
 
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Има малко дублирано съдържание и те са най-вече от соц. мрежите. Първоначално като добавях в така наречените соц.мрежи поставях заглавието и текста едно към едно , но това беше преди време.
Статите не са много малки 250-300 думи някъде....
 
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Еми малко дублирано, малко кратки статии и още някои неща от тук от там и готово - една панда те хрупва за закуска.

Предишните Панди не ми направиха проблем за тези неща, но сега положението е друго..... и сега КАК мога да оправя този проблем.
 
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Ако си сигурен, че те е ударила Панда - проверяваш за дублирано съдържание и ако трябва пренаписваш всички статии отново. Променяш и Title/Description - задължително да са уникални. По възможност добавяш и името на фирмата / бранда, ако не си го направил досега.

Ако подозираш, че е пингвин, проверяваш anchor текста на линковете си и грубо се стремиш да постигнеш 1/3 anchor текст съдържащ ключова фраза, 1/3 съдържащ име на фирма/банд, 1/3 линкове към http://imenadomain.tld

Отиваш на църква, палиш 3 свещи от големите по 2 лева за здравето на Matt Cutts :) Чакаш до следващия ъпдейт и се молиш да хване прокобата :)
 
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Като проверявам за дублирано съдържание с помоща на Copyscape и Duplicate Content. забелязох, че някои е направил и Copy/Paste....
 
Последно редактирано:
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Като проверявам за дублирано съдържание с помоща на Copyscape и Duplicate Content. забелязох, че някои е направил и Copy/Paste....

Затова мисля, че е добре да се докаже авторството чрез Г+. После може да ги насметеш и ще махнат копираната информация - преди време имах този проблем със сайт на българи в Кипър, но за 3 дни изчистиха краденото. :happy: Ако не - жалба до чичо Гошо и те изчезват от индекса.
 
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Забелязвам, че само една от основните клучови думи не е засегната ...за сега
 
Re: За: Panda 3.9 ме удари...

Re: За: Panda 3.9 ме удари...

Ако си сигурен, че те е ударила Панда - проверяваш за дублирано съдържание и ако трябва пренаписваш всички статии отново. Променяш и Title/Description - задължително да са уникални. По възможност добавяш и името на фирмата / бранда, ако не си го направил досега.

Ако подозираш, че е пингвин, проверяваш anchor текста на линковете си и грубо се стремиш да постигнеш 1/3 anchor текст съдържащ ключова фраза, 1/3 съдържащ име на фирма/банд, 1/3 линкове към http://imenadomain.tld

Отиваш на църква, палиш 3 свещи от големите по 2 лева за здравето на Matt Cutts :) Чакаш до следващия ъпдейт и се молиш да хване прокобата :)

Полезна информация. Имам две питанки:
1. с какъв инструмент проверявате анчор текстовете на линковете?
2. има ли досега по този начин възстановен сайт от пингвин?
 
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Здравейте колеги, проверих няколко статии за дублирано съдържание и си нямате представа за какво иде реч...крали са ме яко...И ако трябва сега да се разправям с тия "сайтове" просто ум нямам...
И сега както спомена oggin ако трябва да се пренапише всичко това значи, че правя "подаръци" на тези крадци.
 
За: Panda 3.9 ме удари...

За: Panda 3.9 ме удари...

Здравейте колеги, проверих няколко статии за дублирано съдържание и си нямате представа за какво иде реч...крали са ме яко...И ако трябва сега да се разправям с тия "сайтове" просто ум нямам...
И сега както спомена oggin ако трябва да се пренапише всичко това значи, че правя "подаръци" на тези крадци.

Ти имаш проблем с Google, не със сайтовете, които са те крали. Подаваш репорти на Google, какво са ти копирали и от там те поемат инициативата. Предполагам, че това ще се отрази и на твоето класиране след това.
 

Горе