SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Parfiumite.com

exP

New member
Отдавна го правя този сайт сега е почти завършен има още малко работа по превода но всичко е готова и може да стартира вече.
www.parfiumite.com предлага маркови парфюми на достъпни цени за Българският пазар парфюмите са внос 1 към 1 са със оригиналите опаковките и шишенцата им също няма разлика единствената разлика е че са малко по нетрайни.Но като казвам по нетрайни не значи че траят 2-3 часа траят много повече :)
За да поръчате парфюм трябва да потвърдите поръчката на телефона във сайта съжаляваме за това неудобство но много често ни правят номера с фалшиви поръчки
 
Re: Parfiumite.com

Здрасти,

сладурско сайтче :)
1. На твое място бих махнала рекламите, за да може да продавам повече.
2. Прегледай за граматични грешки, пред "които, който" се пише запетая. Пълният член не е ок на някои места.
3. След запетая се оставя празно място (щпация).
4. Бих добавила още текст, примерно съвети за избор на парфюм или как да изберете най-подходящия парфюм за подарък.
5. Бих сложила alt на снимките.

Успех!
 
Re: Parfiumite.com

(ОФТОПИК) Много ме радват жени уебмастери... Ама честно ... Такава рядост са че направо не знам...
 
Re: Parfiumite.com

Румито му е дала много добри съвети. Аз бих написал същите, но тя ме изпревари.
Хубаво е да има едно голямо парче текст в началото на сайта. Ще е полезно и за търсачките и за потребителите.
 
Re: Parfiumite.com

И още никой не е гракнал за законността на предлаганите продукти ? :)
 
Re: Parfiumite.com

Здравей,
бих ти препоръчал да ограничиш дизайна до 1024, защото на 1920 малко се размива.
Както е поменал -ajt- логото е малко странно ;) тази жена прави работи присъщи за по-късен час от пръскането с парфюми (а и само жени ли ги ползват?).
-опрости си метода за поръчки (бутон купи сега и т.н)
-обясни на хората как ще си получат закупената стока по по-прост начин и на първа страница
-мъжки/женски ако се изкара И в средата за по-лесна навигация няма да е лошо
-и не на последно място правописните грешки (освен споменатите по-горе: вЪВ в..., по-малко/голямо и т.н се изписва с тире...)

успех
 
Последно редактирано:
Re: Parfiumite.com

направихме малко промяни повече съдържание на главната страница марки на всички парфюми и така сега ще направим няколко страници как да изберете най подходящия парфюм :)
 
Re: Parfiumite.com

За да потвърдите вашата поръчка е нужно да звъннете на този номер: 0885 / 515 / 815 и на него да потвърдите поръчката си
Мен това би ме отказало да поръчам от този сайт. Обикновено обаждането за потвърждение се прави от онлайн магазина.
 
Re: Parfiumite.com

wbg би те отказало защото ние българите гледаме все по тънко да излезнем... добавих и скайп за потвърждение но помисли си ако беше на мойто положение и например на ден имаш по 20 фалшиви поръчки като всяка поръчка ти излиза по 5 лева от твоя джоб :)
 
Re: Parfiumite.com

това са си рисковете на професията/бизнеса
 
Re: Parfiumite.com

Пример: След финализиране на поръчката, наш служител ще се свърже с вас за потвърждаването и.

горе - дясно: "Най поръчвани" или тире или "Препоръчваме ви" - парфюмите са средство за добиване на един вид уникалност и аз лично бих избягвал най-поръчваните...
 

Горе