SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

paypal активация

Re: paypal активация

Да. Няма оправия. Вадиш си друга карта.
Много тъпо са го направили. Особено ОББ ти дават такова извлечение, че просто няма как да си намериш кода от купчината цифри.
 
Re: paypal активация

Да. Няма оправия. Вадиш си друга карта.
Много тъпо са го направили. Особено ОББ ти дават такова извлечение, че просто няма как да си намериш кода от купчината цифри.

Аз днесак и изпратих факс... овътрях се 10 лева... надявам се да не съм ги дал на вятъра.


изписаха ми това след когато обърках 3 пъти дигиталния код.

If you would still like to use this card, fax a copy of your driver's license or other photo ID along with a copy of the card statement. The card statement must show at least the last 4 digits of the card number and your name and street address. (The name and street address must match the name and address you registered with PayPal.) Please use this form for your fax cover sheet. Not using the fax cover sheet when submitting your documents could result in a processing delay.
 
Re: paypal активация

на мен пък след 10 писма ми казаха, че няма начин, но явно съм спомогнал вече да има :)


не се знае дали ще има резултат след факса който и пратих. Седя и търпеливо чакам.

Ако има резултат ще пиша.
 
Re: paypal активация

аз си изкарах друга карта и така, по-бързо става

да си извадя нова ще ми искат 5 лева, за 2-ра карта а за факс днеска дадох 10 лева... като се замисля си прав :D. Проблема е, че спешно трябва да направя 2 поръчки. И ми трябва активен paypal
 
Re: paypal активация

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:щ
НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМММММММММММММ



Dear Deyan Radnev,

Thank you for contacting PayPal.

Thank you for your faxed information. Your credit card has now completed
the Link and Confirm Card process. Please feel free to use your credit
card to send payments through the PayPal system. Thank you for using
PayPal.

If you have any further questions, please feel free to contact us again.

Sincerely,
Nikki
PayPal Account Review Department
PayPal, an eBay Company
 
Re: paypal активация

Имах подобен проблем. Спомням си, че изтрих профила и го активирах на ново. Мислех, че искат кода от картата и така се прецаках. Искам да отбележа съпорта им е ужасен отговориха ми след месец. Връщат парите, но е бавно.
 

Горе