SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PayPal и пари в кеш

Re: PayPal и пари в кеш

До колкото знам трябва да си добавил и верифицирал карта Visa Electron за да можеш да теглиш. Също ще ти вземе 2 евро или нещо такова.
Иначе се прави от менюто: Withdraw.
Но аз никога не съм теглил до сега.
 
Re: PayPal и пари в кеш

Какво толкова да сподели като опит - в хелпа на пейпал е описано като за малоумни. Иди си извади една дебитна Виза електрон от някъде и следвай стъпките
 
Re: PayPal и пари в кеш

Какво толкова да сподели като опит - в хелпа на пейпал е описано като за малоумни. Иди си извади една дебитна Виза електрон от някъде и следвай стъпките

ако исках да чета хелпа нямаше да поствам тука. ако не те интересува не поствай
 
Re: PayPal и пари в кеш

Ако имаш вързана за пейпала си Виза Електрон, цъкваш на опцията Withdraw и до 2-3 работни дни парите трябва да са ти постъпили в картата. Таксата за услугата е 2 евро. Тествано е, работи, не се притеснявай :)
 
Re: PayPal и пари в кеш

Ако имаш вързана за пейпала си Виза Електрон, цъкваш на опцията Withdraw и до 2-3 работни дни парите трябва да са ти постъпили в картата. Таксата за услугата е 2 евро. Тествано е, работи, не се притеснявай :)

мерси това ме интересуваше :)
 
Re: PayPal и пари в кеш

мерси за инфото някакви скрити такси има ли ако си обърнал внимание.

няма други такси само 2 евро, по-скоро гледай за скрити такси при банката - вземи си обикновена дебитна карта, аз ползвам на ЦКБ срещу още два лева годишно можеш да теглиш парите и на каса а не само от банкомат. Лимита ти за едно теглене е 500 долара наведнъж.

в някакъв момент пейпал ще искат да си верифицираш акаунта - т.е. ще ти искат да доказваш, че си ти - сканирано копие на лична карта, сметки и т.н. Най-добре поискай от банката да ти пращат извлечения по пощата за да можеш после да ги пратиш в пейпал сканирани
 
Re: PayPal и пари в кеш

няма други такси само 2 евро, по-скоро гледай за скрити такси при банката - вземи си обикновена дебитна карта, аз ползвам на ЦКБ срещу още два лева годишно можеш да теглиш парите и на каса а не само от банкомат. Лимита ти за едно теглене е 500 долара наведнъж.

в някакъв момент пейпал ще искат да си верифицираш акаунта - т.е. ще ти искат да доказваш, че си ти - сканирано копие на лична карта, сметки и т.н. Най-добре поискай от банката да ти пращат извлечения по пощата за да можеш после да ги пратиш в пейпал сканирани

мерси, да се подготвя предварително че трябва доста изтегля и със сигурност ще има верификации разни.
 
Re: PayPal и пари в кеш

Само VISA поддържат за теглене с Master Card не става
За България работи само с VISA. Теглил съм много пъти, но по-добре да теглиш наведнъж тъй като таксата е една и съща - 2 евро.
 

Горе