SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Pinterest?

scoobydoo

Know you can!
Дайте да поговорим за Pinterest :). Трябва ли да се ползва, ползвате ли я и за какво и т.н. То аз още не съм се запознал и с основните неща за нея, но мога да прочета някой друга статия ако трябва.

Някак имам чувството, че не трябва да игнорираме сайт с такива графики :):

2mebbqg.png
 
Re: Pinterest?

Аз го ползвам от над месец, имам на някой бордове по над 200 последователи, обаче като цяло трафика от там не е особено голям.
 
Re: Pinterest?

Някои неща са по-трудно приложими за България. Аз така и не разбирам какво толкова ги кефи тия хора да си колекционират снимки и картинки... не очаквах, че ще я ползват тази мрежа толкова много хора
 
Re: Pinterest?

Аз от скоро имам профил там и смея да твърдя , че е много интересна мрежа и има потенциал за развитие, просто трябва да се разучи по-обстойно.
 
За: Pinterest?

За: Pinterest?

Имам 4 борда също. Ползвам го само когато искам да споделя нещо ценно, като най-вече за чуждестранни проекти. Тукашните, няма смисъл. Тук сме само хора от маркетинга, които съм сигурен, че никой не следи друг там. Или поне не активно. :) Имам ги от повече от 3 месеца, но не съм забелязал нещо кой знае какво. Просто идва като соц. сайт №5 по популярност тук. Поне по мои наблюдения. :) Колко е така, божа работа.
 
За: Pinterest?

За: Pinterest?

Зависи от целта.
Аз го ползвам за оптимизация и върши чудесна работа - с постоянство и определен брой изображения всеки ден.
Вярвам, че социалните мрежи ще имат все по-голямо влияние.
За трафик - ако таргетираме БГ потребители едва ли.
 

Горе