SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Please Remove Yourself from Google

Re: Please Remove Yourself from Google


просто смешка. Изглежда ми доста вероятно да е по истински случай. Мисля, че е доста параноично да се съмняваме във всеки поднесен линк. Нямам нищо общо с въпросния сайт, просто ми се видя весело и реших да споделя с вас. Сложих линк понеже сметнах за некултурно да hotlink-на картинката или да я открадна, за да я сложа тук.
 
Re: Please Remove Yourself from Google

Историята и текста на писмото, мисля са истински. Преди около година нашумя този случай и доста се коментираше по блогове и форуми.

Конкретният шот може и да е фалшив, тъй като тогава автора беше от УСА, а този май е индиец.
 
Re: Please Remove Yourself from Google

просто смешка. Изглежда ми доста вероятно да е по истински случай. Мисля, че е доста параноично да се съмняваме във всеки поднесен линк. Нямам нищо общо с въпросния сайт, просто ми се видя весело и реших да споделя с вас. Сложих линк понеже сметнах за некултурно да hotlink-на картинката или да я открадна, за да я сложа тук.

Еми то добрия link bait е добра смешка :) Иначе съгласен съм с теб за линка, аз също линквам към всичко което ми хареса, просто защото го намирам за етично и нормално. Просто казвам че ми се струва link bait като цяло :)
 

Горе