SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

POP-bg.net - мнения

Windboy

New member
Здравейте , искам да ви представя сайта си http://POP-bg.net и да чуя вашите предложения за него ;) . Искам да предупредя , че първо смятах да няма сайт , а само форум след това реших и да направя няколко странички не е ползвана готова система а няколко прости скрипта :)
 
Re: POP-bg.net - мнения

Ами ти за какво питаш как да го оптимизираш или изобщо за сайта.

За монетизирането да ти кажа, няма да е зле да изместиш тоя адсенс малко по на видно място, за да увеличиш кликовете.Ако питаш къде ще ти дам най-правилния отговор, пробвай на различни места и тествай за най-малко 1000 човека, за по-малко не си струва.
 
Re: POP-bg.net - мнения

Като цяло не е лош сайта, само това "контакти" малко ми е страно "Връзка с нас" или нещо подобно ще е по-добре.

Успех с сайта:)
 
Re: POP-bg.net - мнения

Ами ти за какво питаш как да го оптимизираш или изобщо за сайта.

За монетизирането да ти кажа, няма да е зле да изместиш тоя адсенс малко по на видно място, за да увеличиш кликовете.Ако питаш къде ще ти дам най-правилния отговор, пробвай на различни места и тествай за най-малко 1000 човека, за по-малко не си струва.

Как по точно да стествам ? :) аз съм се уверил че в адсенс за сайт с по малко от 2 -3 000 уникални хляб няма..
 
Re: POP-bg.net - мнения

ами сложи ги на различни места и тествай да сидиш от коя позиция ще вадиш най-много

то е ясно че и трафик трябва
 

Горе