SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR ъпдейт и равносметка

Re: PR ъпдейт и равносметка

Даваш ми интересна идея, понеже от година се боря с едно ПР наказание.

А дали ако върнеш пак старият адрес на следващият ъпдейт ще падне наказанието? Според мен не, понежи тези наказания са ръчни и трябва да им се извиняваш и т.н., но поне при мен това не проработи.

А не ми се стои вечно на събдомейн. :)
 
Re: PR ъпдейт и равносметка

Даваш ми интересна идея, понеже от година се боря с едно ПР наказание.

А дали ако върнеш пак старият адрес на следващият ъпдейт ще падне наказанието? Според мен не, понежи тези наказания са ръчни и трябва да им се извиняваш и т.н., но поне при мен това не проработи.

А не ми се стои вечно на събдомейн. :)
нищо не пречи да пробвам :)
Но научих, че наказанието пада и ако минеш на събдомейн пак получаваш ПР :)
 
Re: PR ъпдейт и равносметка

аз стигнах до извода, че meta refresh работи доста добре като 301, прехвърля си всичко.
на 30 декември преместих traki.hit.bg на trakite.info и сега си взе 4-ка (докато беше в hit индекса беше с 5-ца) напълни си и вътрешните, добре стана.

Ако някой има забравени сайтове в hit.bg с натрупан PR на тематика мебели, обзавеждане, дограма, ремонти или друго вързващо се на съдържанието на firmi-za.com и е готов да се отърве или пък да се раздели на символична цена с тези си сайтове, да пусне ЛС
 

Горе