SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

Sammy

New member
Здравейте продавам PR 4 линкове в този сайт www.programite.hit.bg, цената е 3 лева на месец минимум за 3 месеца (до следващия пр ъпдейт някъде), Има 5 позиции, за да има линка някаква тежест, свободни позиции - 5
Плащане по epay.bg или paypal
 
Re: PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

Купувам, запази ми една позиция, довечера или утре сутрин ще съм на линия
 
Re: PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

Офф топик
само за справка как се вижда под ИЕ 6


Здравейте продавам PR 4 линкове в този сайт www.programite.hit.bg, цената е 3 лева на месец минимум за 3 месеца (до следващия пр ъпдейт някъде), Има 5 позиции, за да има линка някаква тежест, свободни позиции - 5
Плащане по epay.bg или paypal
 
Re: PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

@tovidebne Мерси за поправката, ще отстраня проблема при първа възможност, но за в бъдеще ще те помоля да не ми пишеш в темата ако нямаш какво да кажеш!
@манол запазил съм ти линк :)
 
Re: PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

Ок, може и по банков превод :) За повече информация - на ЛС :)
 
Re: PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

Засега няма свободни места линковете са продадени на

manol - paid
gstoychev - pending
unwise - paid

Когато получа плащанията ще сложа линковете Защото е бая занимавка
 
Последно редактирано:
Re: PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

Ако някой има нещо против, веднага ще му махна името от списъка :)


/показани са имета на хората, които публично са изявили желание за покупка на линкове :)
 
Последно редактирано:
Re: PR 4 линкове, 3 лева на месец, 5 места

Здравейте продавам PR 4 линкове в този сайт www.programite.hit.bg, цената е 3 лева на месец минимум за 3 месеца (до следващия пр ъпдейт някъде), Има 5 позиции, за да има линка някаква тежест, свободни позиции - 5
Плащане по epay.bg или paypal


Мисля че pr ti e 3 a не 4 .

Поздрави
 
  • Like
Реакции: exLc

Горе