SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

PR3 директория за статии с моментално одобрение

Lilacor

SEO addict
Здравейте,

Пуснах нова директория за статии и искам да я споделя с вас. Адресът й е: seopossessor.com и към момента е с ПР 3. Засега директорията е направена така, че статиите ви автоматично да се одобряват, т.е. в момента в който пуснете статия тя вече ще е видима на сайта. Запазвам си правото да трия дублирани статии щом ги забележа, затова се надявам да няма злоупотреби :) Реших одобрението да е моментално, защото много често съм се изнервял да чакам статиите ми да бъдат одобрявани от несериозни собственици на такива директории. Надявам се сайтът да ви бъде полезен и да помогнете за неговото бързо напълване с уникален контент.

Засега още не съм написал официални правила, но ще се приемат статии от поне 300 думи и с до 2 изходящи линка от статия. Дерзайте ;)
 
Re: PR3 директория за статии с моментално одобрен

Re: PR3 директория за статии с моментално одобрен

Много директории за статии се пръкнаха :). Преди помня как се оплаквахме в една тема че няма никакви директории в България, а сега като гледам списъка ми расте всеки месец с по няколко :p. Няма лошо, колкото повече, толкова повече.
Само внимавай ако слагаш адсенс с това автоматично одобрение :). То ти си знаеш сигурно де, но все пак ...
Поздрави.
 
Re: PR3 директория за статии с моментално одобрен

Re: PR3 директория за статии с моментално одобрен

Ето и още една с PR 3 - http://targovec.com
 
Последно редактирано:
Re: PR3 директория за статии с моментално одобрен

Re: PR3 директория за статии с моментално одобрен

Само внимавай ако слагаш адсенс с това автоматично одобрение :).
Поздрави.
Благодаря за съвета, но не възнамерявам да слагам адсенс :) Иначе се надявам директорията да е полезна, ПР 3 и домейн на 1 година и 3 месеца с приличен линк билдинг. Гледам и индексацията не е лоша.

Само моля без статии превеждани с гугъл транслейт, вече имаше 1 и я изтрих поради тази причина :)
 

Горе