SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Reklama v PR4 site (4.5-5k)

B

bedio

Guest
m q s t o . c o m reklamnoto pole e gore v dqsno s razmer 125x125 gore dolo, postoqnna reklama.
Statistikata na mqsto.com e 4.5-5k poseshteniq na den, 30k reloads (100-150 online prez celiq den. stiga i do 200 online ponqkoga), 60k indexacii v Google.

cenata e 200 na mesec. Pri naistina zainteresovani shte vi dam tyxo i analytics, no statistikite gore sa verni...

za pove4e info ICQ 19492092 mail. bedio@yahoo.com
 
Последно редактирано:
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

хмм.. мислех 4е цената е добра, а никой не се заинтересва...
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

CTR в гоогле или в адсенс. Бе и двете дават по 100 клика всеки на ден. Но не съм сигура дали спота горе дясно ще докарва толкова. Би трябвало. Но СЕОот със сигурност ще е +
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

да ти "помогна" малко
да ги сметнем примерно 2000 клика на месец - 60-70 на ден
за 200 лв това са по 10 стотинки на клик което според мен за типа трафик не е много финансово изгодно
откъм SEO 125х125 ако няма под него текстов линк няма да е перфектното преимущество
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

Съгласен съм със сметките и със "помоща" :) Така е. За линка ако е xx-small става. Но иначе http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=1827 като гледам тук.. цента ми е разумна и съвсем нормална. Мисля че и двамата знаем че това е цената за този сайт и за това място. Друг е въпроса ако искасш да.. "се пазариш" в което янма нищо лошо разбира се :) Но цената остава твърда.
 
Последно редактирано:
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

Хайде да направим така, да....
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

Чувствам се длъжен да споделя.. статистиката на сайта вече е:
6К uniques/40К reloads/80K индексации v google.
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

Реших да променя малко идеята на рекламата. Значи позицията която продавам (най-гпре дясно), няма да е е 130х130 примерно, а 5 линка, които ще са с Тайтъл ВИП линкове примерно.

Цената на 1 линк е 40 лева на месец. Така разбивам сумата от 200 на по дребни 5 суми :) Гогато няма 5 клиента за тези линкове, ще ги заменям празните позиции с Изитрейдър

Също предлагам и линкове само с цел СЕО, в секция приятели, за 10 лева на месец (секцията се намира във футъра)

П.С. всички линкове са постоянни, и са навсякаде в сайта.
 
Последно редактирано:
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

виж PM
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

готово. пратих ти paypal майл, така че чакам включване
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

зависи от думите в линка. но предполагам ще са същите за които аз си се боря по принцип, в такъв случай не.
 
Re: Reklama v PR4 site (4.5-5k)

ОК мерси но сори че те загубих времето, ще ти кажа за да не ме чакаш напразно - не ме интересува

(в смисъл не казвам че офератата не е добра, просто не е за мене)

успех
 

Горе