SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SЕО Помощ се търси за сaит за дарения!

tony5885

New member
Здравейте всички!
Време е да се представя -кaзвaм си Тони и живeя V Вегас зaнимaвaм се с SEO от 4 години- дoйдe времето да пokaжeмe колко сме добри, не само в SEOто ,а и по душа.От почти един мeсeц с мой приятели сформирахме една фондация за подпомагане на деца без родители за целия свят и защото 2 от 3 ​​от Борда на директорите сме Българи-малко егоистично-но първо ще помагаме на Българските домове за детца без родители.Целта ни е такава-получаване на дарения от богати Американски фирми и личности и прехвърляне на дарените стерства при бедните дечица в България,Румъния и други страни.На всички ни е ясно,че тези страни се спавят трудно с този проблем и това се отразява на беззащитните детца-та затова го правиме.Търсиме SEO спетциалисти -които да помогнат с изграждането на силни ликнове към нашия саит- ourchildrencharity.org -който е все още в ремонт.Само бяла шапка -моля!
Длъжен съм да Ви уведомя,че нашата non-profit организатция е напълно законна и е регистрирана по всички законни показатели на щата Nevada,USA.Ето и регистратционните номера:Business ID NV20131132011 и нашия Entity Number is:E0109252013-8
Ako желаете проверете в: nvsos.gov/sosentitysearch/corpsearch.aspx
Аз вече съм направил доста локални регистрации,но не ми остава време от многото органиционни тичанияm-така,че всеки 1 линк които направите кум нашия саит -ще дадете Вашия принос за сирачетата.Сърдечно благодаря за времето което Ви отнех за този призив.
Поздрави на всички Вас:Тони Тръмп

П.С.Ако някои има въпроси за SЕО за Американски саитове с удоволствие бих помогнал
 
Последно редактирано от модератор:

Горе