SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Scrapebox на промоция

Re: Scrapebox на промоция

аааааууумммммммм, не искам да омаловажавам новината ама то има и постоянна промоция за черни оптимизатори

scrapebox.com/bhw

откак съм минал на тъмната страна все си е било $57
 
Re: Scrapebox на промоция

На 97 нещо ме въздържаше, но на 57 веднага я дръпнах, нямаше вече какво повече да чакам. :D
 
Re: Scrapebox на промоция

На 97 нещо ме въздържаше, но на 57 веднага я дръпнах, нямаше вече какво повече да чакам. :D

а честито. ако има нещо - питай
 
Re: Scrapebox на промоция

Чакай, първо да изгледам квото има в ютуб и тогава, ако нещо не загрея.

P.S. Верно ако имаха афф, досега да си избил бая лицензи.

P.P.S. И що не казвате, бе. Щях да се набия на 97.
 
Re: Scrapebox на промоция

Да питам темата защо не я преместите в BH?
Също ако може споделете други черни тулчета за оптимизация на трафик и линкове. Благодаря.
 
Последно редактирано:
Re: Scrapebox на промоция

Някой ще каже ли върви ли абонамент за ъпдейтите с него?

Имам и две-три листи с по 10-50 хиляди урл-та за него та няма да е зле някъде да си ги обменяме.
 
Последно редактирано:
Re: Scrapebox на промоция

Трябваше да прочетеш страницата, която съм посочил в първия си пост - там си пише. Еднократно се купува, после само си добавяш ъпдейтите. В БХ форума непрекъснато се пускат листове, но предполагам, че хората си правят сами качествен лист и не го споделят. Нека Бул да каже, той има опит с това.
 
Re: Scrapebox на промоция

ivok, мерси.

Всъщност, нямам си на идея: какви addons ползвате, необходими ли са допълнително, купуват ли се или може и да се разменят ако някой вече го е купил, кои са най-добрите?

За обмена на листи с урлс и за обмен на аддонс за него няма ли мераклии?
 
Re: Scrapebox на промоция

Добавките са безплатни и се инсталират от Scrapebox, ако са ти нужни.

Публични списъци са оспамени достатъчно и не е разумно да събмитваш сайта си директно в тях. С малко практика, ще се научиш как да си правиш собствени качествени списъци.

Но и от публичните има полза... аз имам някакъв списък с уж 200 000+ auto approval адреса, но да засилиш директно сайта си там е самоубийство. :) Използвам списъка за да събмитвам tier 1, 2, които Гугъл трябва да индексира. Из BH форумите има достатъчно подобни списъци. Разгледай, събирай и за около половин час ще имаш няколко милиона адреса. :)
 
Последно редактирано:
Re: Scrapebox на промоция

Илиев, дай отнякъде списък с дропнати УК домейни.:)

Нямам, не съм търсил до сега дропени .co.uk, само нови. Но и аз ще съм благодарен ако някой от домейнърите, сподели качествен ресурс. :)
 
Re: Scrapebox на промоция

Хм, с последна версия съм и вчера проверих пак, преди да пиша. Тоест в момента твоята версия извлича ключови думи и блогове на български?

ЕДИТ: Мда, сега видях, че има аддон за кирлица. Но съм пуснал един огромен списък за събмит и не мога да го тествам. Пропуснал съм го това, като нямам БГ сайтове. :)
 
Последно редактирано:

Горе