SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Viko

New member
Здравейте,

От известно време не ползвам много Scrapebox-а и събира прах, затова реших да пусна една тема тук.
Бластвам в списъци с блогове (автоматично одобряващи), след това ги минавам през линк чекъра и ви пращам репорт.

Ето и цените :

Пакет 1
2 000 коментара | $8
Пакет 2
5 000 коментара | $12
Пакет 3
ПО ИЗБОР ! Просто ми пишете колко коментара искате и ще Ви дам цена.


Как да поръчам ?

1) Изберете пакет и направете плащане чрез Paypal до : viko[at]vikobg[dot]com
2) Пратете ми на ЛС или по Скайп с вашите детайли в следния ред :

URL1:
URL2:
и т.н.

Keyword1:
Keyword2:
и т.н.

Няма ограничение за урл-ите и анхор текстовете.

СКАЙП : vikoo92

50 процента отстъпка за първите двама :)
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Здравейте,

От известно време не ползвам много Scrapebox-а и събира прах, затова реших да пусна една тема тук.
Бластвам в списъци с блогове (автоматично одобряващи), след това ги минавам през линк чекъра и ви пращам репорт.

Ето и цените :

Пакет 1
2 000 коментара | $8
Пакет 2
5 000 коментара | $12
Пакет 3
ПО ИЗБОР ! Просто ми пишете колко коментара искате и ще Ви дам цена.


Как да поръчам ?

1) Изберете пакет и направете плащане чрез Paypal до : viko[at]vikobg[dot]com
2) Пратете ми на ЛС или по Скайп с вашите детайли в следния ред :

URL1:
URL2:
и т.н.

Keyword1:
Keyword2:
и т.н.

Няма ограничение за урл-ите и анхор текстовете.

СКАЙП : vikoo92

50 процента отстъпка за първите двама :)

Хайде да съм 1-вия.
Да видим, какво ще излезе.
Ще ти пиша на скайпа
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Едно бързо ревю на услугата.

Въпреки че е празник днес, реших да пиша на човека да си поръчам едно от двете намалени копия. Час-два след плащането (предполагам че е трябвало време да си погледне личните съобщения) имах лично съобщение с отчет за публикуваните коментари. Поръчах 2000, получих 2165.

Доволен съм от бързото изпълнение на услугата. Доволен съм, че получих отчет за извършената работа.

Поздрави и весели празници!
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Много съм доволен от услугата. Поръчах 5000 линка, получих дори повече. Пълен списъм с адресите където са линковете, проверих няколко - страниците са индексирани от гугъл. Остава да следим резултата :)
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

После ще споделя резулатите.
единия сайт е сравнително стар и линкнат, другия е младо яре с малко линкове.
Интересно ми е как ще повлияят комент линковете. :)
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Viko, искам да попитам - какви коментари пишеш / пускаш, като текст?

Пишеш че поста е - от - примерно - мебели / mebeli.com , но долу в текста?
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Анхор текста го слагам като име, не в коментара.
Ето един пример за коментар със спин :
{I was|I used to be} {very pleased|very happy|more than happy} {to find|to seek out|to search out} this {web|net|internet}-site.I {wanted|needed|wished} to thanks {for your|on your|in your|to your} time for {this wonderful|this excellent|this glorious} {read|learn}!! I {definitely|undoubtedly|positively} {enjoying|having fun with} {every|each} little {bit of|little bit of} it and {I have|I've} you bookmarked {to check out|to take a look at} new stuff you {blog|weblog} post.

Имам около 50 и се ротират
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Минаха 3 дни след като дадох поръчката на около 20 сайта.
За всеки сайт по 5000 коментара е поръчката
Още първата вечер получих и 1-вия отчет, което е +.
Днес проанализирах 1-вия отчет, нарочно исках да мине малко време.
Искам да кажа, че при поръчани 5000 коментара, получих с 211 в повече, за което слагам +.
От всички сайтове, около 300 не са в индекса или имат по-малко от 20 стр. в индекса.
Като цяло не е зле, още повече че имаме 211 в повече, за което още един +
От всички сайтове в отчета една голяма част от коментарите се падат на едни и същи сайтове, което е -.
Какво имам впредвид, напр. mysite.com/?p=307, mysite.com/?p=120, mysite.com/?p=565 и т.н. Такива линкове може да има 5, може и 20. Не говоря за блогхостове, където страниците са различни блогове, такива също има много, но това не го броя.
От всички сайтове в отчета, няма нито един в ДМОЗ, но аз не съм и очаквал, просто го казвам за статистиката и не го оценям отрицателно.
От всички сайтове в отчета се оказа, че имам коментар на страници с PR, a по-точно:
1 с PR5, 5 с PR4, 8 с PR3, 11 с PR2 и 29 с PR1., което за мен е голям +
В момента върви втората проверка, където ще бъде изяснено, колко сайта са дофолоу, колко изходящи линка има от стр. има ли забрана за индексацията им в роботс текста, на колко площадки е останал коментара след 3 дни и разни такива неща.
Като свърши, ще пиша.
Но даже и без този отчет, мисля, че е повече от ясно, че човекът си е свършил съвестно работата и си струва да се използва тази услуга!
Успех на всички!
 
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Минаха 3 дни след като дадох поръчката на около 20 сайта.
За всеки сайт по 5000 коментара е поръчката
Още първата вечер получих и 1-вия отчет, което е +.
Днес проанализирах 1-вия отчет, нарочно исках да мине малко време.
Искам да кажа, че при поръчани 5000 коментара, получих с 211 в повече, за което слагам +.
От всички сайтове, около 300 не са в индекса или имат по-малко от 20 стр. в индекса.
Като цяло не е зле, още повече че имаме 211 в повече, за което още един +
От всички сайтове в отчета една голяма част от коментарите се падат на едни и същи сайтове, което е -.
Какво имам впредвид, напр. mysite.com/?p=307, mysite.com/?p=120, mysite.com/?p=565 и т.н. Такива линкове може да има 5, може и 20. Не говоря за блогхостове, където страниците са различни блогове, такива също има много, но това не го броя.
От всички сайтове в отчета, няма нито един в ДМОЗ, но аз не съм и очаквал, просто го казвам за статистиката и не го оценям отрицателно.
От всички сайтове в отчета се оказа, че имам коментар на страници с PR, a по-точно:
1 с PR5, 5 с PR4, 8 с PR3, 11 с PR2 и 29 с PR1., което за мен е голям +
В момента върви втората проверка, където ще бъде изяснено, колко сайта са дофолоу, колко изходящи линка има от стр. има ли забрана за индексацията им в роботс текста, на колко площадки е останал коментара след 3 дни и разни такива неща.
Като свърши, ще пиша.
Но даже и без този отчет, мисля, че е повече от ясно, че човекът си е свършил съвестно работата и си струва да се използва тази услуга!
Успех на всички!

Благодаря за честното ревю. Общо взето това е минус, който го има в повечето услуги със Scrapebox.
Преди няколко седмици закупих един пресен лист със 60 000 автоматично одобряващи урл-а, от които само 2 000 бяха уникалните домейни.
В листа има и ПР7, ПР6 блог поста, просто ги пускам да поства разбъркано и е въпрос на късмет.
 
Последно редактирано:
Re: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Досега не ми се е случвало, просто блоговете на които поствам са автоматично одобряващи и не се модерират от никой. Сякаш нарочно са оставени да се спами в тях.
П.С. Не всички блогове са Wordpress
 
Последно редактирано:

Горе