SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO неволи

NumseR

New member
Първо да си кажа съм SEO ламер, така че не ме критикувайте много ;)

Скоро мисля да пусна геймърски сайт с малки флаш игрички, дотук добре.В началото незнаех обаче, че от Гугъл не одобрявали повтарянето на keywords в съдържанието на сайта и си мислех, че е добра идея да ги нацвъкам в таговете на игрите.В момента таговете изглеждат горе-долу така play online, play online *category* games, free online *category* games, online games,Adventure, Car...и т.н /игрите са около 1000/. Питането ми е дали това е голям проблем и ще причини спад в PageRank-а или е по-скоро безобидно. :confused:

P.S Също така не ми стана ясно дали това се отнася, когато си се регистрирал в Adsense или е общо правило :emote_wacko:
 
За: SEO неволи

За: SEO неволи

За всяка игра пишеш описание с големината на публикацията си ( написаното по-горе) и няма да имаш никакъв проблем :) btw keywords/tags не са добра идея в китайската година на пандата :happy:
 
Re: SEO неволи

Аз не разбрах много за какво става дума. Имаш страници от тип тагове и там си наблъскал ключовите думи ли? Adsense няма нищо общо с това между другото. Ако става дума за страници от тип таг, то аз изобщо не бих ги ползвал. Тоест моя съвет ще е направо да ги изтриеш всичките. Ако наистина смяташ че ще са полезни на хората да намират игри по разни тагове, то може да ги направиш да са малко на брой и да са с meta noindex follow таг.
А ако говориш за meta keywords тага, то него направо го изтрий от всяка страница. Ако решиш все пак да го запазиш за да може например по-лесно да се споделя в някои социални мрежи, понеже някои дърпат от там тези думи, то остави по 4-5 думи там, но да са различни на всяка страница.
 

Горе