SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Честито на Калин! Заслужи си финала!
Състезанието беше добро, поздрави и за организаторите!
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Честито на печелившите, честито на спонсора и организаторите, на всички участвали и на всички успели да научат нещо полезно от това оспорвано състезание.

Ееехх, свърши се най-сетне :) Можем всички дружно да се поздравим с края му и да отдъхнем :)
 
А от мен...

А от мен...

А от мен честито на първенците:

Калин, Мартин, Павел - според мен всеки от тях имаше реален шанс за първо място. Всеки от тях го виждах на 1-во място през различно DC.

За това - честито и на тримата !

Също искам да поздравя и Netsurfer - направи страхотно състезание, само накрая може би не му достигнаха линковете за да се бори за първото място.

Поздравявам и всички останали, които взеха участие в състезанието и натрупаха знания !
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Искам да благодаря и специално на спонсорите от notebook.bg, на целият екип на сайта (Изтормозен с рязане на талончета за томболата), защото такива награди по време на криза единствено Станишев/Доган може да раздава :)
Надяваме се и за в бъдеще да се намират такива спонсори на състезания.
Благодаря и на Пламен Томов (bgkulinar) за всичко понесено по времето на състезанието и за всичкия професионализъм, с който той се отнася към работата над състезанието.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Честито на победителите, състезанието беше интересно и имаше интрига до края!
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Честито на Калин ! Много умна и добре премерена игра !
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

На печелившите Честито :).
И чакаме следващото състезание :).

И от мен Честито на печелившите.
Но следващото състезание подозирам че ще бъде много по-мащабно заради това
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

И от мен Честито на печелившите.
Но следващото състезание подозирам че ще бъде много по-мащабно заради това

Много добър маркетингов ход! Браво. Сега вече наистина ще стане интересно.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Аз се радвам, че малко но от желание съм помогнал на победителя, като сложих негови линкове в моя блог, ей така, от желание.

Поздрави!
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Много добър маркетингов ход! Браво. Сега вече наистина ще стане интересно.

Тъй като явно има интерес отворих нова тема с интересни въпроси тук
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Честито на победителя.
На мен линковете ми свършиха месец и нещо преди финала, нямах сателити и нещо ми омръзна ... но все пак аз съм единствения спечелил и в трите етапа :D
1-етап - 1-ви
2-ри етап - 2-ри
3-ти етап - 3-ти + лаптоп :D
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Честито на победителя.
На мен линковете ми свършиха месец и нещо преди финала, нямах сателити и нещо ми омръзна ... но все пак аз съм единствения спечелил и в трите етапа :D
1-етап - 1-ви
2-ри етап - 2-ри
3-ти етап - 3-ти + лаптоп :D

честито!!!
ама как бе лаптопа не отиде ли при мактеп? :) ;)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Аз като разправям, че нямаме късмет... При около 80% шанс да спечелим лаптопа и да го вземе някой друг... направо шок
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Мерси много за подкрепата и хубавите думи :) Победата е толкова моя, колкото и на Иво Станков, с който играхме заедно през цялата важна част на състезанието. Освен това зад нас застанаха доста солидни мрежи от сайтове, без които беше изключено да успеем. Извадихме и доста късмет накрая, защото въпреки многото сателити нещата дълго време не вървяха и се оправиха чак тогава, когато с Иво вече се чудихме какво да правим :)

Искам да поздравя и организаторите за положените усилия и хубавото състезание, както и да благодаря на спонсора, на който засега няма да му свалям линка от сайта - радвам се на хората, които уважват SEO и така сериозно инвестират в това.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Искам да поздравя и организаторите за положените усилия и хубавото състезание, както и да благодаря на спонсора, на който засега няма да му свалям линка от сайта - радвам се на хората, които уважват SEO и така сериозно инвестират в това.
+1000
Браво на кулинаря и Илиянским за състезанията с които ни разнообразяват ежедневието.
Браво и на спонсора ... и аз няма да махам линка :)
 

Горе