SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO тероризъм по телефона.

toniintro

New member
Хора ще си изтрия всички телефони за връзка от сайтовете насочени към България, та ако ще КЗП и КЗК д аскочат до небето. За последните 3 дни получих сигурно 30 обаждания от всякакви "SEO фирми", които ми предлагат Google Adwords за по 489лв на година.
Добре, че Бойко Борисов и Папа Бенедик XVI абдикираха тия дни, иначе сигурно и те щяха да ми звъннат с някоя оферта.
Чак и специални Google минути ми предлагаха, "цалостна SEO", чрез оправяне на кода на сайта и какво ли още не. Вече не смея да си вдигам телефона, тези фирми ми звънят по-често от жена ми и дъщерями взети заедно.
 
re: SEO тероризъм по телефона.

Криза е и всеки търси лесни пари. Тези, които си могат, НИКОГА няма да тръгнат да те тормозят по телефона. Те си имат достатъчно занимавка, някои даже не могат да насмогнат.

Малко ОФФ: точно след пингвина при мен спамът с "предложения за SEO" от индийци и пакистанци се увеличи неколкократно. Показателно за това, кой какво SEO прави.
 

Горе