SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seo is dead??

Re: seo is dead??

@netsurfer, казах ти, някакъв рейтинг на сайта. Не знам точно по какви параметри но но 2 мои страници излизат на 1 място по думите Табла и Покер в Г бг без нито един външен линк към тях.
 
Re: seo is dead??

@netsurfer, казах ти, някакъв рейтинг на сайта. Не знам точно по какви параметри но но 2 мои страници излизат на 1 място по думите Табла и Покер в Г бг без нито един външен линк към тях.
да, но явно вътрешната структура на сайта ти е добра, а й сайта ти има PR5, dmoz и е натрупал някакъв тръст,
за разлика от тези дето ту влизат, ту излизат в индекса ...
 
Re: seo is dead??

Ами .. тука май се заговорихте за моята зона :) радвам се че при мен няма промяна за основните позиции...
 
Re: seo is dead??

Ако беше само с цици, фолк певиците(те са с силиконови Ц. ,а твоите не :) (не доказано) , тека че теорията ми може да не е вярна :) ) щяха да са SEO гурута :)
А колкото до значението на линковете, един подробен анализ на avtorentacar състезанието дава много ясна картина на значимостта им.
 
Последно редактирано:

Горе