SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз получих фактура от payproglobal.com
Явно продавят чрез payproglobal.com и съответно фактурата е от тях.
Дали издават фактури ?
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Благодаря :) Тъкмо го купувам, ама нещо не ми приема картата, сега ще видя какъв точно е проблема.
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз лично съм супер доволен от софта.
Всъшност пробвал съм доста софтове - white and black hat и това е една от програмите, които трайно ми влязоха в туулбокса ;)
Тъпо че изтървах промоцията ама ....
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Здравейте,
тъй като съм нов и не ми е ясно искам да питам дали този софтуер е подходящ за начинаещи?
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Подходящ се. Много лесно и бързо се работи с него, а и от резултатите съм доволен.
Вече е съвсем друг въпроса дали начинаещ е склонен да дава толкова пари всеки месец.
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз съм разочарован от този софтуер. Може би защото бях заблуден, че таксата е еднократна, но реално това е периодична годишна такса. В противен случай софтуера просто спира да работи или по-точно той си работи, но не успява да извлича резултати. Освен това през последните месеци започна да прави грешка от порядъка на няколко позиции за някои термини за търсене.
 
Дисконтиран SEO PowerSuite само до първи Октомври!

Дисконтиран SEO PowerSuite само до първи Октомври!

sps-sale.png


Добър ден,

SEO Олимпийските игри бяха много популярни между вас и много от вас са запознати с SEO PowerSuite, така че ще харесвате новини.

Вчера започнахме распродажба. Ние предлагаме SEO PowerSuite Pro на $149 и SEO PowerSuite Enterprise на $399. Има и специална оферта за нашите съществуващи членове, да я проверете!

Ние имаме само 2000 копии на софтуер в наличност за продажба, и ще се затвориме вратата веднага след като продаваме 2000 - на 1 октомври или по-рано.

Ако имате някакви въпроси, моля да ги оставяйте в тази тема или пишете на нашият support.
 
За: Дисконтиран SEO PowerSuite само до първи Октомври!

За: Дисконтиран SEO PowerSuite само до първи Октомври!

И малко по-ниски цени през руския сайт :) Программы для раскрутки сайта (SEO)

SEO PowerSuite Professional ($249 всего $124.5, идеален для владельца сайта или вебмастера)
SEO PowerSuite Enterprise ($599 всего $299.5, отлично подходит для компании, которая занимается продвижением)
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз съм разочарован от този софтуер. Може би защото бях заблуден, че таксата е еднократна, но реално това е периодична годишна такса. В противен случай софтуера просто спира да работи или по-точно той си работи, но не успява да извлича резултати. Освен това през последните месеци започна да прави грешка от порядъка на няколко позиции за някои термини за търсене.
Същото споделям и аз. Първоначално, когато го купувах се лансираше именно това - еднократна такса. Впоследстве разделиха обновлението на софтуера от обновлението на дефинициите за търсачките. Ок, има стотици търсачки в базата им и им струва труд и усиля да ги следят но мен (както може би и 90% от потребителите) ме интересува само 1-2.
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Същото споделям и аз. Първоначално, когато го купувах се лансираше именно това - еднократна такса. Впоследстве разделиха обновлението на софтуера от обновлението на дефинициите за търсачките. Ок, има стотици търсачки в базата им и им струва труд и усиля да ги следят но мен (както може би и 90% от потребителите) ме интересува само 1-2.


Грешки във позициите са свързани с настройките на Rank Tracker и персонализиране на Google и вашият браузър.Проблемът може да бъде решен чрез конфигуриране на Rank Tracker.Прочетете повече за това тук:

Is it possible that Rank Tracker returns incorrect results? - SEO PowerSuite Help and Support

Първата страница на изкупуване и цени винаги отразяват наличието на Search algo updates:

Buy SEO PowerSuite, And Get Top 10 Rankings In Google And Other Search Engines Instantly!
SEO PowerSuite software - prices

Моля, пишете в нашият support, ако имате други въпроси.
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Благодаря на LinkAssistant, че ми обясни, че не знам как да търся в Google с изключено персонализиране на резултатите! :)

Аз нещо не мога да се ориентирам, защо да подновявам лиценза на Rank Tracker Professional на PowerSuite за 3 години напред, като изглежда само първите 6 месеца са безплатни ъпдейтите. Да разбирам ли, че първо предплащам лиценза за ползване, а след 6 месеца почвам да плащам всеки месец за ъпдейти и къде изобщо в сайта пише колко на месец се плаща за ъпдейти?
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

къде изобщо в сайта пише колко на месец се плаща за ъпдейти?

You get your first 6 months of Search algo updates for free.

после:

SEO PowerSuite software - prices
 

Горе