SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO PowerSuite за 99 долара !!!

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Само още два дни и няколко часа SEO PowerSuite за 99 долара или 75% отстъпка от стандартната цена ! Christmas super offer: SEO PowerSuite 75% off или 399 долара за SEO PowerSuite Enterprise
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Софтуер-а върши ли работа за Български сайтове (кирилица)?
 
Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Върши страхотна работа особено web site auditor-a ! Изтеглете си trial, ако не трябват отчети и експорти можете дори и с него да си останете http://www.link-assistant.com/download.html
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Оги, четох, че се плащали някакви упдейти. И за какво точно важи един лиценз?
 
Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

След 6 месец 19.95 USD на месец за ъпдейти на всичките 4 продукта. Спокойно може някой да не се ъпдейтват и да се плаща единствено за ъпдейт на линковете. Препоръката ми за закупуване на продукта е главно заради нещата, които ще пускат през 2012

Blogs and forums submitter — automatically submit news and articles, linking to your site, to countless forums and blogs
Reputation management — monitor your brand mentions and reputation all over the Web
Social media monitoring and communications manager — build your presence in all major social media resources
Community builder — fuel biz awareness by building up community on forums, news and Q&A sites
 
Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз си ползвам фрии версията на ранк тракера от доста време и съм много доволен. Офертата за целия пакет е много добра, при положение, че нормалната цена само на тракера е 99 гущера.
 
Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз плащам за Pro на SEOMoz ... 100$ на месец.
Това в какви аспекти е по добро и какви са разликите :)
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Лесно се намира и една от последните версии на PowerSuite-то кракната. Работи перфектно. Разтърсете се че тук ще ме накажат админите ако пиша такива неща.
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз ли не ползвам правилно, но като потърсих за думата хамали ми изкара 13 линка за първия резултат?!?! За бг сърча говоря.
 
Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

При мен извежда 127 за popai
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Не са ви нови версиите. При мен отчита 8986 връзки за попай
 
Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

от колко домейна ? 127 ?
 
За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Не са ви нови версиите. При мен отчита 8986 връзки за попай
Аз съм с тестовата версия.
 
За: Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

За: Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

от колко домейна ? 127 ?

от 94 домейна са

Вторият в класирането има връзки от 392 домейна, но общият им брой е 3741, дори под половината на първия

за анкори само срещу пари давам инфо :)))
 
Последно редактирано:
Re: SEO PowerSuite за 99 долара !!!

Аз лично ползвам само Rank Tracker. Резултатите са адекватни, но както излиза не се купува софтуер а абонамент. Имаха хубава оферта малко преди новогодишната - плащаш 2 години за Enterprise версията и получаваш 3 години общо. Офертата им беше наистина добра. Очаквам тази година да вкарат атоматично въртене на проксита по различни Google версии.

Рядко съм видял някакъв смисъл в тоновете софтуер, които се предлагат, но тези продукти са OK.

От Moz акаунта са ми най ценни Q&A, които след 200 точки стават безплатни, мисля, OSE и ваучерите за намаления, когато мога да ги ползвам. Там много много не разчитам на ранкинг информацията, въпреки че за клиент с малко работа, 5 думи на 100 долара акаунта стигат.
 
За: SEO Power Suite

За: SEO Power Suite

Имаше коледна промоция за 79 долара ако не се лъжа, но я изпуснах, чакам следващата :) Има демо можеш да го пробваш.
 

Горе