SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SMS реклама (ДА || НЕ)

dhstudio

New member
Здравейте първо. Абе според Вас на сайта ми kakvo.org (има над 2.5к v) дали е добре да пусна sms реклама(има един начин да разбера като пробвам, но реших да питам и съфорумците си).
 
Re: SMS реклама (ДА || НЕ)

Въпроса ти е май по скора дали би имали файда, и както каза един начин има да разбереш.
А дали си струва да пробваш - пробвай но в началото не се набутвай много.
Зависи какво търсят там хората ти какво предлагаш и т.н.
 
Re: SMS реклама (ДА || НЕ)

ted(като sed-stream editor) 1 - рекламно поле чрез sms
това е доста финансово неефективен метод освен ако нямаш някаква разбивка на малки пакети примерно "3дни 100% видимост" или "5к импресии" при всички случаи 50%+ от парите ги губиш. PayPal e по удобен според мен

SMS-ите са подходящи за малки обяви иначе
 
Re: SMS реклама (ДА || НЕ)

за сайтове на български според мен е удобно малки суми да се плащат и чрез epay.bg - лесно може да се вземе бутон за плащане по микросметка - определено повече хора у нас имат тук регистрация отколкото в paypal
 
Re: SMS реклама (ДА || НЕ)

Да бе супер, но не много голям брой от хора имат акаунти в paypal.

аз си мисля че почти всеки уебмастър има акунт в пеипал или ще си направи ако му трябва..... става за минути че ще спънка
 
Re: SMS реклама (ДА || НЕ)

Бе и аз си мисля:)
както написах отначало когато му доиде времето ще пробвам и се видим.
"Дойдох, видях и победих" с идеята, "Пробвах и разбрах"
 

Горе