SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Solomomo vs Ahrefs vs OpenSiteExplorer vs MajesticSeo

pmklimatici

New member
Отварям тема за едни от най-ползваните тулове за анализ на линкове.
За мен подредбата е :
1. Ahrefs много функционалност безплатни рапорти за собствени сайтове евтини Api units перфектно за Cs Yazzle много пълен индекс
2. MajesticSeo и Solomono За MajesticSeo безплатни рапорти за собствени сайтове solomono доста добър индекс
3. OpenSiteExplorer добър индекс, но е с няколко седмици назад
Споделете вашето мнение и най-вече някоя функционалност, която ви е впечатлила
 
Re: Solomomo vs Ahrefs vs OpenSiteExplorer vs MajesticSeo

Доста тулове анализират чудесно собствените линкове (google, Bing, yandex) , но смисълът на това упражнение е да се анализира конкуренцията , a yazzle се справя чудесно (дори и срещу допълнително заплащане) с всичко от изброените ... пример SEO публикации, оптимизация и одит на сайтове, СЕО: Използване на сервиса Ahrefs в Yazzle освен с majestic.

Единствения недостатък, според мен е че няма уеб базирана версия (или mac, linux), но определено ми е фаворит
 
За: Solomomo vs Ahrefs vs OpenSiteExplorer vs MajesticSeo

За: Solomomo vs Ahrefs vs OpenSiteExplorer vs MajesticSeo

То е ясно че всеки иска да анализира конкуренцията, но безплатния анализ на свой сайт дава представа дали си заслужава да платиш абонамент и какво да очакваш от услугата. Цените за анализ на ahrefs и majesticSeo са бая солени. А при регистрация в ahrefs ти дават и 500 Api unit free. Това има уеб анализ SEOBudget! Сервис оценки стоимости поискового продвижения и раскрутки сайта (SEO), инструменты для вебмастера и оптимизатора / SEOBudget но нямам WMR да го тествам тула е пак от създателите на Yazzle
 
За: Solomomo vs Ahrefs vs OpenSiteExplorer vs MajesticSeo

За: Solomomo vs Ahrefs vs OpenSiteExplorer vs MajesticSeo

Индексът на Соломоно се обновява на 3-4 месеца веднъж (ако не и повече).
Самите собственици го казаха.
Така, че там не са съвсем реални данните, но все пак върши работа до някъде.
 

Горе