SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Supplemental / съплементал резултати

kuzmanin

New member
Потърсих във форума дискусия на тази тема, но не намерих нищо конкретно.

Надявам се спецовете да кажат мнението си за проблема.

1.Как да избегнем влизането в supplemental резултатите на Г. Или поне как повече от страниците ни да са в главния индекс

2.Как да излезнем от supplemental резултатите, ако веднъж вече сме попаднали там.
 
Re: Supplemental / съплементал резултати

Мат кътс беше казал че разликата между страниците в съплементала и останалите страници е по това че нямат пеидж ранк ( не говоря за тулбар пр) така че ако имаш уникален контент ти трябват линкове за да излезеш...
 
Re: Supplemental / съплементал резултати

1. Да имат достатъчно уникален контент, например.

2. Не съм се мъчил да си изваждам УРЛ от съплементал. Просто си пооправих страниците, направих им нови УРЛ и Г. си ги индексира доста добре. Това ми костваше доста по-малко усилия, отколкото ако трябваше да вадя конкретни УРЛ от съплементала.
 
Re: Supplemental / съплементал резултати

Зависи от големината на сайта все пак някои малък (като брои страници сайт) няма нищо лошо да си го нафърфоркаш :icon16: с диип линкове. иначе за голям саит като някои форум ще е много играчка страница по страница .......
 
Re: Supplemental / съплементал резултати

predpriemach.com каза:
Мат кътс беше казал че разликата между страниците в съплементала и останалите страници е по това че нямат пеидж ранк ( не говоря за тулбар пр) така че ако имаш уникален контент ти трябват линкове за да излезеш...

Доколкото аз съм чел из дебрите на интернета, всяка страница си има ранк, независимо дали е в съплементал-а или не. Просто тези с по-нисък ранк се считали за маловажни.
 

Горе