SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

ivan_fsg

New member
Според вас нормално ли е text-link-ads.com да вземат повече от 50% от печалбата ми чрез тяхната програма. Така регистрирах се и вече имам два линка, който са си платили по 15$ всеки за линк тоест общо 30$ а аз получавам 12,33. Как да се откажа от тяхните програми, не махам скрипта само заради хората които са си платили и ще е некоректно, какво да направа споре Вас :?
 
Последно редактирано:
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

Хич и не се хващай с тях те продават на база google PR а google ги имат на прицел и то съвсем отявлено.
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

То си пише в началото, че вземат 50%
Бих ти препоръчал да сложиш и tnx.net
И не е хубаво да се знае в кой сайт продаваш линкове, утре PR да не ти се занули ...
 
Последно редактирано:
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

Преди известно време купувах линкове оттам и в последствие като сравних цените с разни други "борси" за линкове (примерно TNX.NET), видях, че е безбожно скъпо, което логично се обяснява с огромната им надценка, от твоите думи разбрах, че въпросната е над 100% (за сравнение в руското SAPE комисионната e 10%, а функционалността, която предлагат е несравнимо по-голяма, не че искам да правя реклама). Много са алчни и затова ги зарязах.
Съветът ми е да опиташ да влезеш в контакт с притежателите на сайтовете и да им предложиш взаимноизгоден вариант без посредничество. Ако се съгласят - теглиш една майна на Text-Link-ads и повече не си и помисляш за тях.

П.П.: Ама и верно тези от Text-Link-ads са си глупаци - да ти показват крайната цена на линка. То не че няма заобиколен начин да разбереш каква е, ама все пак ....
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

Оправих нещата, жалко само, че няма да ми дадат парите а линковете остават до края на мсеца. Моля някой да погледне дали има някакви неща за които да ми се сърди гугъл, че от там ми идват доходите. А и netsurfer моля редактирай си поста с линка, ако може да го махнеш
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

Оправих нещата, жалко само, че няма да ми дадат парите а линковете остават до края на мсеца. Моля някой да погледне дали има някакви неща за които да ми се сърди гугъл, че от там ми идват доходите. А и netsurfer моля редактирай си поста с линка, ако може да го махнеш
готово :)
Дръж си и tla и си сложи и още някой друг, за да максимизираш приходите
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

мерси

аз тла го махнах нали споменаха, че не е хубаво за гугъл и ще ми нулират пейдж ранка а най-много ме е страх да не ми блокират адсенса защото вече почнах да печеля добре от този сай и не искам да рискувам за 60-75 долара на месец да ме баннат
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

не. адсенс нямаше да ти блокират. те са друк отдел ;)
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

бягайте надалеч от тла, ако държите на пр си(мое мнение). Пробвайте функцията custom proposal и в зависимост от изискванията могат да ви пратят всички сайтове с пр 5 например. И ако вашия сайт попада в листата, а тя е заявена от някой от отбора на гугъл...става неприятно. В моя случай нямаше пр ъпдейт, а сайта ми стана от пр4 на пр2 и след още месец на 0.
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

А, някой от вас ползва ли тези tnx.net
и опасно ли е да си останеш без PR? :)
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

TNX.NET е доста по-добре от TLA, в смисъл че комисионните им са по-ниски, пък и откъм функционалност.
Ами като останеш без PR, цената на линк на съответната страница става жълти стотинки, които даже не си струват занимавката.

Моят съвет е: в случай, че нямате много сайтове и разполагате с достатъчно време, свързвайте се с потенциални купувачи директно, чрез форуми като този. A за англоезични сайтове бих препоръчал forums.digitalpoint.com, има си отделен раздел "Купува/Продава".
Така и Гугъл по-трудно ще ви усети, стига да спазвате определени правила.
 
Re: Text-Link-ADS тези направо ме ограбват

TNX.NET е доста по-добре от TLA, в смисъл че комисионните им са по-ниски, пък и откъм функционалност.
Ами като останеш без PR, цената на линк на съответната страница става жълти стотинки, които даже не си струват занимавката.

Моят съвет е: в случай, че нямате много сайтове и разполагате с достатъчно време, свързвайте се с потенциални купувачи директно, чрез форуми като този. A за англоезични сайтове бих препоръчал forums.digitalpoint.com, има си отделен раздел "Купува/Продава".
Така и Гугъл по-трудно ще ви усети, стига да спазвате определени правила.
Само да допълня, че ако си търсите някой, който да ви купи линковете от forums.digitalpoint.com не споменавайте сайта в темата (тоест не пускайте линк и име на сайта), пишете само кой ПР ви е сайта, колко посещения има месечно и от каква област е (тоест с какво е свързан примерно: имоти, медицина и т.н.) и който се интересува ще ви праща PM и вие ще му давате информация на лично съобщение :)
 

Горе