SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

tophost проблеми

makhope

New member
Имам хостинг на www.tophost.bg Вече 4-5 дни сайтовете не работят, на телефони не се обаждат. Знаете ли какво става?
 
Последно редактирано:
:) свързаност до сървъра поне има, обаче що не ти намира файловете на сайта само ТопХост могат да ти кажат.
 
Пичове, това направо не се трае!!! От Великден насам всичко при тия изроди е скапано. Служебния ни сайт е при тех включително имейлите! Платили сме за още 3 години, но ще се местим със сигурносат, просто не съм стигнал го там. Тия с всеки изминал ден стават все по-зле! Побъркват ме! Сйт не работи, имейли не работят!
Но последното което ме разби миналия ден е, че на други доставчици защитните стени са ни блокирали имейлите заради злинамерен софтуер!!! Нашите имейли??? Които съдържат по едно две изречения!!!???
Счупих им телефоните докато не ми вдигнат. С нищо не могат да ми помогнат. И персонала им е зле! То не, че съм очаквал нещо повече!!!
 
Аз имах подобен проблем, но ги смених с NS1. През 2012 и 2013 Всичко си работеше нормално, но през 2014 се появиха подобни проблеми. Изчаках да наближи датата за изтичане на хостинга и от началото на декември 2014 вече съм при NS1. Вероятно причината за проблемите с топхост е това, че вече са партньор на хост.бг. Сигурно при това партньорство през 2014 е имало някаква акция за смяна собствеността на сървъри, хардуери и софтуери. Аз така си го обяснявам. Не съм търсил отговорност за проблемите, защото в моя случай бяха краткотрайни - 1-2 дни в месеца, но няколко месеца наред. Плюс това моите сайтове нямат почти никакъв трафик. Същите тези сайтове с 1 изключение все още ги реконструирам и затова сега не мога да дам линкове за трафик.
 

Горе