SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Transferirane na domein

alabam4eto

New member
zdr, kolegi izwinqwam se za latinicata no v momenta sam dale4e ot wakasti a waprosniq kompiutar na koito sam w momenta edwa mojah da go podkaram ... no kakto i da

nqkoi moje li da mi kaje dali nqkade w cpanela ima epp code na domeina koito mi e neobhodim za transferiraneto mu ? Ili edinstweniq na4in e 4res pitane na kompaniqta ot koqto sam go zakupil mersi mnogo i oste wednash se izwinqwam za latinicata
 
Re: Transferirane na domein

Трябва да има в Domain Info например. Там отключваш и домейна за трансфериране.
 
Re: Transferirane na domein

ами щом си към emon - драсни им майл да ти дадат кода и да отключат домейна.
 
Re: Transferirane na domein

mersi za infoto no wse pak az w moq lamerski duh ste popitam kak da im pratq mail kato go nqmam ot kade moga da go wzema ? namerih samo edin koito e info2@emon.com no me samnqwa da e toq ako mojesh da mi kajish ti ili nqkoi ste sam mu blagodaren stoto moqta tapa glawa deto reshi da si smenq hosta i domeina we4e zema da tresti nisto pone za sledwastiq pat ste znam kak stawa nomera
 
Re: Transferirane na domein

mersi za infoto no wse pak az w moq lamerski duh ste popitam kak da im pratq mail kato go nqmam ot kade moga da go wzema ? namerih samo edin koito e info2@emon.com no me samnqwa da e toq ako mojesh da mi kajish ti ili nqkoi ste sam mu blagodaren stoto moqta tapa glawa deto reshi da si smenq hosta i domeina we4e zema da tresti nisto pone za sledwastiq pat ste znam kak stawa nomera

Ако домейна ти е регнат в суперхостинг влез си в контролния панел не в Cpanel, и от там можеш да си поискаш ключа за трансфер.
 

Горе