SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Unknown robot и процесорно време

Day

New member
Здравейте,

и при мен хостинг доставчика изпищя, че надвишавам границата на процесорното време с Wordpress-а. Запретнах ръкави, махнах разни джаджи и приставки, които бях сложила преди седмица, че даже и още някои и вече очаквах благоприятно развитие на събитията, когато изведнъж вместо подобрение въпросното процесорно време стана два пъти повече :(

Не съм много на ти с всички тези неща, но направих справка с awstats и вчера (21.10.) в Robots/Spiders visitors имаше описан Unknown robot (identified by empty user agent string) с Bandwidth около 850 МВ в 1:56 ч. Днес отново направих справка и отново беше описан същия робот с посещение в 22 Oct 2009 - 06:02 и Bandwidth 981.56 MB. За сравнение Googlebot прави 227.82 MB на 22 Oct 2009 - 05:53.

Дали е възможно това да е проблема, който предизвиква надвишаването на процесорното време? Ще съм благодарна за някакъв коментар.
 
Re: Unknown robot и процесорно време

Пробвай...
Блокирай му IP-то и виж какво ще стане.

Ами...проблемът ми е, че не знам откъде да видя IP-то...В списъка с Hosts, в който само виждам IP-та, няма такова с подобно потребление.
 
Re: Unknown robot и процесорно време

91.196.124.16 - nemo.superhosting.bg Писах ти за какво става въпрос
 
Re: Unknown robot и процесорно време

91.196.124.16 - nemo.superhosting.bg Писах ти за какво става въпрос

Благодаря!

Въпреки, че поради притискащо ме време и лошо стечение на обстоятелствата, избързах с прехвърляне на хостинга към друга фирма, искам и тук да израза прекрасните си впечатления от работата на екипа на hosbulgaria.bg. Много разбрани хора, оказват помощ и съдействие и въобще...пусти електронни разплащания, бързо стават, щях да си остана при тях с най-голямо удоволствие.
 
Re: Unknown robot и процесорно време

Не оставай с грешно впечатление, колегите от superhosting.bg са точни, едва ли някой от тях е седнал да тегли сайта по този начин. Вероятно е техен клиент, който има хостинг на този техен сървър.
 

Горе